Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Az mennyire jön be...

Lányok Az mennyire jön be nektek aki FIÚ és az átlagosnál JOBBAN, szebben, divatosabban öltözködik, és nagyon ápolt?

Figyelt kérdés

Csak bolti minőségi ruhát vesz fel,parfümöt és hajformázót használ,Röviden AD magára,de az átlagosnál többet.

És mindíg kifogástalan a megjelenése amikor kilép otthonról.


Ne egy öltönyös üzletembert képzeljetek el,és ne egy nyálas kisfiút hanem egy férfias fiatalembert.



2013. okt. 13. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az persze tök jó, ha egy srác ápolt és ad magára, de azért ez könnyen átbillen a túlzás felé..én spec megőrülnék tőle, ha a barátom többet töltene a tükör előtt, mint én. A piperkőc pasik nem jönnek be.
2013. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Csak bolti minőségi ruhát vesz fel" ezt kérlek magyarázd meg

annyira nem, persze megnézném ha velem szembe jönne, de ilyen pasival szerintem elég fárasztó járni aki mindig odafigyel

a barátom reggel felkel, felvesz valamit és ennyi, mégis oda vagyok érte

jó, ha odafigyelsz a külsődre, fontos is, de az nem minden

2013. okt. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hunbula ***** válasza:

Bolti minőségi ruha alatt remélem nem a rózsaszín férfipólóra gondolsz amin hatalmas márkanév van kirakva csillogós színes kövekkel... :P


Nem baj, ha ad magára, de ha ez öt perc alatt is megy neki, az még jobb. Nem fog jobban tetszeni attól, hogy "menő" ruha van rajta, az utca végéről érezni a mentaillatot, és a hajából meg Matterhornt zselézett. A férfias vonzerő nem ebben van, azt nem találja meg a drogériában a polcon.


Bár tény hogy nekem tipikusan háromféle pasi jön be, ezek pedig a tengerész, katona, haditengerész - szóval ha bárki okot keres arra, hogy fellélegezhessen, legyen ez. A személyes preferenciáimhoz való jogot viszont továbbra is fenntartom. :)

22/L

2013. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából az, hogy ad magára alapvetően szimpatikus tulajdonság, de édeskevés ahhoz, hogy elkezdjek csak emiatt komolyabban érdeklődni valaki iránt. Hiába szép az alma, ha belül rohad, ha érted, mire gondolok.
2013. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó, sőt, nálam ez alap, hogy adjon magára az illető, ápolt legyen és igényes, nem baj, ha az átlagosnál jobban. De mit is jelent ez nálad, hogy jobban, szebben, divatosabban öltözöl? Ez a mai divatos öltözködés nem igazán nyerő. Mert nekem elsőre pont az öltönyös, elegáns öltözködés ugrik be. Nálam leginkább ez a mínőségi és kifogástalan megjelenés.

Linkelhetnél ruhákat, milyeneket hordasz.

2013. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fölösleges csak bolti minőségi drága ruhákat vennie, ha van esze, ezeket a minőségi cuccak megtalálja máshol is. engem az nagyon inritál, ha valaki nem akar egyszerü. csak extra márkás cuccokban járni mindenfelé.


ki kell, hogy alakuljon az izlése, és mondjuk egy nem márkás termékeket áruló butikból is kell választania azt ami jól áll. mert könnyü drága cuccokkal jól kinézni. és mellesleg vannak olyan extra cuccok, amik izléstelenek. tehát... hogy legyen izlése, és intelligenciája ahhoz, hogy tudjon öltözni, ez a lényeg.

2013. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nem a yolo-t v. a swag-et nyomatja, akkor tetszene :)
2013. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem páwa akkor tetszene. Szeretem ha egy fiú ápolt.Sőt..sosem jönnék össze egy igénytelen fiúval.
2013. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!