Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki a kínaiból, vagy multiból...

Aki a kínaiból, vagy multiból vásárol valami olcsó, de látszatra sem jó minőségű ruhát, és úgy öltözködik, arról ha meglátjátok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Azt hogy egy idióta.Könyörgöm, már a kinaiak sem olyan olcsók,hogy megérje az árát.3-4ezer egy nadrág, na annyiért már máshol is lehet jobb minőségűt is venni, nem olyat mint a kinai.
2013. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ÉN is így gondoltam. Csak nem akarok ítélkezőnek tűnni, de sokszor nem értem mi vezeti rá az embereket az ilyesmire. Pl iskolában is vannak ilyen fiatalok, és annyi jó ruhát lehetne venni, akár turiből is, mégis nekem visszatetszést kelt az ilyen tényleg "kínai" ruha.
2013. okt. 8. 12:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok róla semmit, mindenkinek szíve joga eldönteni, mire költ és mit vesz fel. Semmi jogom elítélni csak azért másokat, mert olyan ruhát vesznek fel, amit én nem vennék.
2013. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem mindegy más mit vesz fel a saját ruhatáram elég jó és nem is olcsó.

Van aki szerint ócska de én Magenta, Amnesia és Sugarbird imádó vagyok, ezek teszik ki a ruhatáram egy jelentős részét.

Lehet aki Tescos ruhát hord neki az jónak számít. Van akinek 5000 Ft sok egy nadrágért van aki annyiért pólót se vesz mert neki gagyi.

A turi meg olyan h van aki bemegy van aki nem. Van aki inkább kínaiból vásárol de turiba nem megy be, szóval ez elég hülye felfogás hogy ott vannak a turik.

2013. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
szerintem válts iskolát
2013. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk a suliban van olyan gyerek aki azért nem jár be mert nincs pénzük bérletre.

Tény hogy nem elit suli de akkor is. Ez a szégyen hogy van akinek erre sem futja nem a tescos ruha!!!

2013. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, hogy már tök drága a kínai... én turiba vásárolok, egy csomó jó ruhát vettem ott olcsón (és egy csomót meg is dicsérnek mindig). Amibe a tescoba van ruha, az F&F, azt is nagyon szeretem.
2013. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Na azért a turi sem jobb. A magyar textilipar a turik és kínaiak miatt ment csődbe...
2013. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez buta gondolkodás.A kínai szörnyen drága,a turit nem minősítem,maradt a pláza.Ha fiatalabbka vagy,newyorker,tally,c&a,ha idősebb orsay,zara...Ne a kínait válaszd..;P
2013. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

pont a múlt szombaton néztem kínaiban, egy "normálisabb" farmer 5ezer (az se nagy szám, de legalább nem ocsmány)

elég ijesztő

2013. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!