Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha így öltözködnék, akkor az...

Ha így öltözködnék, akkor az nagyon közönséges, olcsó hatású lenne?

Figyelt kérdés

[link]

Van egy ugyan ilyen pulcsim, és egy ilyen fehérben, de rövid ujjal, és van egy feketében, rövid ujjal és az alján van 3 csík (fehér, lila és szürke.

Szeretném őket vastag leggingssel hordani, mivel ha nadrágot veszek fel hozzájuk egyszerűen nem érzem jól magam, érzem hogy valami nem stimmel.

Leggingel nagyon jól néz ki, szerintem, jól is érzem magam benne. De nem lennék közönséges?


2013. okt. 7. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá az alakod, a leggingsed nem átlátszó, és nem látszik ki a feneked a pulcsiból, akkor nem. :) Sőt, akkor csinos leszel benne.
2013. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem átlátszó, termo, vastag legging. Nem látszik ki a fenekem, és ugyanígy hordanám, mint a képen a hölgy, hogy fekete póló és fekete legging, felé pedig a pulcsi.
2013. okt. 7. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz.
2013. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ez amúgy is inkább ruha szerintem, mint pulcsi. Legalább is én annak hordanám:D
2013. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem közönséges. Akkor lenne az, ha sima felső hossza lenne a pulcsinak, és kilátszana alóla a feneked.
2013. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm. Nekem ez még nem minősül ruhának, de a termo sem harisnyának, bár nadrágnak sem.

Van 3 kötött ruhám is, azt inkább lábfejes vastag harisnyával szeretném hordani.

Eddig soha nem hordtam így a pulcsikat, de már nem érzem jól magam a sima nadrág, hosszú pulcsi kombinációban.

2013. okt. 7. 17:39
 7/10 ívy1 ***** válasza:
Szerintem is nagyon jól mutat cicanadrággal.
2013. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik férfiként.
2013. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezzel a felsővel sose leszel közönséges...
2013. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. okt. 7. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!