Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a divat most ősszel?

Mi a divat most ősszel?

Figyelt kérdés

Arralennék kiváncsi hogy milyen színek,fazonok,minták,cipők,kiegészítők,felsők,nadrágok,mellények,kabátok satöbbi:)

Jah,és hol lehet olcsón venni ezekből?


2008. szept. 20. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Az a divat hogy azt vedd fel ami neked tetszik, ne azt amit mindenki más. Tök jó, nem?
2008. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

színek közül a mustársárga,szürke,fekete,lila,kávébarna a divat,fazonból szinte minden megengedett az 'eklektika'(kb.mindent mindennel) hódít...amúgy egyetértek az előttem szólóval,tényleg azt vedd fel amiben jól érzed magad,különben csak feszengeni fogsz...

de ha feltétlen követni szeretnél valamilyen trendet,ajánlom neked a Glamour,Joy és egyéb divatmagazinokat...:-)

2008. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és olcsóság szempontjából ajánlom a turikat ill.second hand üzleteket.(ma már nem gáz itt vásárolni,és tök jó cuccokat találsz ezeken a helyeken is)-az előző válaszoló-
2008. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Nem szeretnék divatb.zi lenni,csak egy-egy napon,alkalman szeretnék divatos lenni:)

2008. szept. 20. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Idén a skótkockás ruhák a divatok. Tele van már a New Yorkertől kezdve minden skót sapka, kabát,táska, topánka stb-vel.
2008. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
szerintem az elsőnek migaza van amibe jólérzed magad és jól áll abba látszik az embernek egy olyan kisugárzása ami szerintem "divat" szav vedd fel ami tetszik és legyél boldog benne ez a legnagyobb divat!
2008. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. szept. 21. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem idén a kárókockás cuccok is nagyon hódítanak. A New Yorkerben százával vannak. Igaz,rohadt drágák,lehet h nem éri meg.
2008. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a skótkockás dolgok vannak minden magazinban...
2008. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. szept. 22. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!