Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabát lesz idén divat?...

Milyen kabát lesz idén divat? /ősszel/

Figyelt kérdés

Linkeljetek már nekem egy-két jóó kabátot ami idén ősszel divat lesz. Előre is köszii.

15/L


2011. aug. 25. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

De ugye ha megint az a mellalatt végződő p*csakabát lesz a divat csípőnadréággal azért nem veszed fel ugye?

Am rohadt egyszerű a divat az amit a népszerűbutikláncok árulnak és pont....meleg legyne ne fázz benne, kit érdekel a divat? Ha jól néz ki akkor meg pláne?

2011. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tuti, hogy a tavaly megvett fekete bőrdzsekimet fogom hordani...nem azért mert ultra csóró vagyok, de drága is volt, és nem érdekel mi a divat nekem nagyon bejön...

valami ilyesmi:

[link]

2011. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kabát tényleg jól néz ki


Amúgy meg az lesz a divat amivel pár héten belül megtömik a boltokat

2011. aug. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket :)

és az a kabát nekem is tetszik nekem is haonló van csak fehér,nincs rajta kapucni és csak ott alul van két kicsi zsebe.

2011. aug. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!