Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lesz a divat idán ősszel?...

Mi lesz a divat idán ősszel? Milyen cipőt/kabátot/nadrágot stb. érdemes venni? Fontosss!

Figyelt kérdés

Ha lehet linkeljetek! (:

köszönöm (L)

17L


2011. aug. 11. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

cipők terén: oxford, bokacsizma, bakancs

kabát: bőrdzseki, szövetkabát, öves pufi

naci: magasderekú, grandma fazon


de én azt javaslom hogy nézegesd az üzletek weboldalát, pl. hm, mango, zara, bershka, stb. és ott szerintem elég átlátható képet kapsz:)

2011. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Beírod hogy 2011 divat és ott mindent kiad . Amúgy meg az amit te hordasz !! Nekem szövet kabátom lesz télre mintás vékony sálam cső gatyám meg hosszú szárú lapos csizmám bár azt még nem vettem meg de lehet hogy magas boka csizma attól függ hogy milyet találok :) !
2011. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
df
2011. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
9%
idán ugyan az lesz a divat mint tévély összel
2011. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

egyet értek az utolsóval!

magyarok nemnagyon követik a divatot.. vagy ha mégis.. mire eljut ide a divat,más országokban már rég kiment,és máshol már ciki:D ezt egy német cserediák magyarázta nekem (20percen keresztül mire megértettem mit akar mondani:D)

2011. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kabátokat tudok linkelni, szerintem nagyon szépek. Én az első két linken lévők közül fogok választani magamnak.


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem igazán követem a divatot, de azért válaszolok.

Ballonkabát, hidegebb napokon szövetkabát, lapos-magassarkú bokacsizma, csőnadrág.

2011. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ugyanaz, mint tavaly ősszel... LOL


Idén a mélyebb színek lesznek divatosak, kb ami most nyáron volt élénk színek, csak a mély változatuk. Ezenkívül nagy divat lesz a szőrme, a muszlim anyagok, blúzok, bokacsizma.

Kabát terén a divat most a szövetkabát ill. műbőr/bőr kabát, de semmiképp se a derékig érő verzió, hanem hosszabb, fenék alá érő.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de ajánlom figyelmedbe, hogy nézd meg minden szezon elején a nagy divatházak bemutatóját és azokból meríts ötletet.

2011. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, és sötét színű nadráfog :)
2011. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
igen, ezaz! vaterán kövessük a divatot! pffff annyira gáz h nemigaz...
2011. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!