Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén ősszel-télen mi lesz a...

Idén ősszel-télen mi lesz a divat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Most a finom kelmék, sikkes darabok, finom-nem harsány színek mennek, egy kis élénkséggel, rafináltsággal fűszerezve. Gondolom ezzel nem sokat érsz.

Általában teli találat, ha vmi megy a színeidhez(haj, szem, bőrszín...), alakodat megfelelően hangsúlyozod, vagy rejted el. A karcsúsított erősebb tartású ruhák, rövidke, vagy extra hosszú kabátkák, finom kötött anyagok, rétegelés...

Vmit segítettem?

Emellett az állatminták-óvatosan vele, a bőr, farmer, műszőrme cuccokból egycsapásra felújíthatod a gardróbod

2011. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ma vettem egy újságot, abból írom:

Kb az összes létező szabású szoknya a minitől a maxiig, A vonalú, egyenes vonalú, bármi. Farmerból dettó: csőgatya, trapéz gatya, bő szárú gatya. Mintákból a geometrikus, pöttyös, állatminták. Színek: visszafogott és élénk egyaránt. Anyagok: csillogó, bársony, kötött. Cipőnek kb. minden létező fazon megy, a teljesen lapos sarkútól a platformig. Csizmában dettó. Ma voltam cipőboltban és tényleg minden de minden van.

Uh idén azt hiszem nem kell rágörcsölni, jóformán bármit fel lehet venni :DD

2011. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!