Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert csodalkoznak, ha elkezdt...

Miert csodalkoznak, ha elkezdtem kihivoan oltozni? 22L

Figyelt kérdés
Evek ota szerelmes vagyok valakibe(amit a szuleim tudnak) osszejott 2 honappal ezelott egy lannyal(aki a szo szoros ertelmeben ugy oltozik, mint egy ri.bi, iskolaba, mindenhova magassarkut hord, folyton melyen dekoltalt ruha, felsok vannak rajta, miniruha, 2 kg smink....). Nem eleg, hogy eleg elszomorito szamomra ez, de ha szoba kerul valahogy a csaj, azt mondjak nekem, hogy nagyon szep lany...
2015. dec. 29. 16:55
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
én is szerelmes vagyok 3éve (!!!!!!!!!!!!) egy srácba, akinek csini, nőies, néha ribcikés beütésű (nem durván, csak néha) csajai voltak és vannak. na most én itt állok előtte a kapucnis fekete pulcsimban, vagy a kötött garbómban, meg a "semmilyen" ruháimban. egyszer látott fűzőben, ami alá pólót húztam(az a része, ami látszott az tüllből van),mert nem bírom elvilselni, ha több látszik, mint ami kultúrált.... annak a gyermeknek is szépek a csajai, de olyanok is.... lehúzzák, átverik, kihasználják... ennyit ér.
2016. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, szintén 22 éves, és eszem ágában nincs megváltozni miatta. ha így nem, hát akkor sehogy sem. a baráti körébe pedig rohadtul beleillenék. sőt mellé is illenék, mivel egy az egyben olyan a srác, mint én.
2016. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!