Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert csodalkoznak, ha elkezdt...

Miert csodalkoznak, ha elkezdtem kihivoan oltozni? 22L

Figyelt kérdés
Evek ota szerelmes vagyok valakibe(amit a szuleim tudnak) osszejott 2 honappal ezelott egy lannyal(aki a szo szoros ertelmeben ugy oltozik, mint egy ri.bi, iskolaba, mindenhova magassarkut hord, folyton melyen dekoltalt ruha, felsok vannak rajta, miniruha, 2 kg smink....). Nem eleg, hogy eleg elszomorito szamomra ez, de ha szoba kerul valahogy a csaj, azt mondjak nekem, hogy nagyon szep lany...
2015. dec. 29. 16:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
43%

Számomra megdöbbentő hogy 22 éves és 22 éves gondolkodása között ekkora különbség van.

Gondolok itt a 11-re, ő leírta amit én is szerettem volna.

Egyébként kérdező ez olyan 15 éves szint. Megalázó és ultragáz. Évek múlva visszanézve jó esetben szégyenleni fogod ezt a gondolkodást.

2015. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
51%
Jaj el ne hidd már hogy a pasiknak nem a ribi kell: D Chhhh!
2015. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Adriana,dolgozd már fel végre ezt...
2015. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
85%

11-es vagyok ismét.

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én még ott tartok, hogy igenis a pasi tegye meg az első lépést. Nem gáz, ha adsz neki jeleket, hogy nem lenne ellenedre a közeledése, de az, hogy ilyen mélyre süllyedsz csak azért, hogy észrevegyen.... hát nekem ez nagyon durva. Ha nem vesz észre, nem vesz észre. Lehet, hogy másnak te leszel a főnyeremény.

Igaz, hogy a pasik egy részének az ilyen k_rvák kellenek, de pont amiatt, mert könnyen adják magukat. Pont annyira is veszik komolyan őket a pasik, hidd el :)

2015. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
61%

21-es vagyok ismét.

Továbbmegyek: Az a benyomásom,hogy az a másik csaj még a kihívó külseje mellett is szórakoztatóbb EGYÉNISÉG,mint te kérdező,aki privátban zaklatsz a b@romságaiddal.

2015. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
45%
Ha van valakije akkor ne akarj közéjük állni.Elhódítani nemfogod tőle.
2015. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kellemes érzés, hogy más nővel jár akibe szerelmes vagy, ez másnál is így van. Az pedig, hogy kirívóan öltözik az meg a saját dolga, manapság majd minden fiatal a felnőtt sztárokhoz akar hasonlítani, akik elég kirívóan, dominásan öltözik, a pasiknak tetszik nyilván.
2015. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27-es Te nő vagy?
2015. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

19 F


Bocsi hogy ez mondom,de majdnem esélytelen vagy nála! Én is az ilyen nőkre bukom! Hiába van műszempilla,ribis ruha ha attól szép ... :D Igaz miattam a pénzem miatt jönnek rám (vagyis ami szüleimnek van) de kit érdekel ? :P

2016. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

29-es, remélem egyszer még férfi lesz belőled, nem maradsz ezen a szinten...

10-es voltam.

2016. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!