Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi 32/32 es Skinny Fit...

Kissss jouzs kérdése:

Férfi 32/32 es Skinny Fit (Nagyon tapadós nadrág) nak mekkora a lába mármint szélességre körbe? (vádlinál, combnál)

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég vékony, de igazából márkafüggő, nincs szabvány rá, ezeknek csak csípő/derék szélessége van, az anyag meg sztreccs, így elég vastag lábra is rámegy gond nélkül.
2015. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mostanság "super skinny"-vel jelölik a nagyon feszülőset és "skinny fit"-tel a picit lazábbat. Persze ez édes mindegy, mert az egyes fazonok szabása végett nagyobb az eltérés. Vagyis akad, hogy a lazábbnak jelölt a feszesebb, ahogy simán mutatok 32-esnél nagyobb 31-est is. Vannak, amik szorítják a vádlit, combnál meg lógnak, és van, ami felül tökéletes, alul meg gyűrődik. Próbálni kell. De hogy a kérdésedre válaszoljak, lemértem az egyik 32-es skinny farmeromat:


Boka: 28 cm

Vádli: 35 cm

Térd: 40 cm

Comb: 60 cm

Csípő: 102 cm

Derék: 90 cm


Na most ezek a számok használatkor 5-10 centiket nyúlnak, mert rugalmas anyag! Ezen számok alapján rám se menne egy hagyományos. Pár centit kell is, hogy nyúljon, különben nem tapad, hanem lóg. De nem is 10 centit, hogy elszorítsa a vérkeringésed. Nekem a vádlim 41, combom 60, hátsóm 100 cm. A 32-es nadrágok vádlinál kissé feszülnek, de az sose volt gond, feljebb viszont (nem mind, de gyakran) kissé nagyok rám, ami azt jelenti, hogy comb, csípő környékén kicsit gyűrődnek, ahogy egy mackó. Azt érzem, hogy 2-3 centit híznom kéne ahhoz, hogy normálisan álljanak rajtam. 31-esekbe viszont (kivételektől eltekintve) nem férek bele. Lábam se, hasamnál meg pláne nem tudom összegombolni.

2015. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!