Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi nadrágból hol lehet...

Férfi nadrágból hol lehet feszülőset venni?

Figyelt kérdés
Mármint olyat, amire nem csak rá van írva, hogy skinny, hanem tényleg feszül is... és elérhető áron kéne.

2015. máj. 18. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan már ne b uziskodj!
2015. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annak, hogy milyen nadrágot veszek fel és hogy milyen nemű egyéneknek dugom be a fa_szom az ég világon semmi köze egymáshoz. A pontosítás kedvéért, hogy a műértő egyes hozzászólónak is megnyugodjon a lelki világa, nőknek dugom be.
2015. máj. 18. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesco-ban láttam legutóbb ilyeneket (F&F).
2015. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kínaikban szoktam nagyon feszülős csőgatyákat venni. :) Persze ritkább ami teljesen feszes is, és sztreccses is, de azért lehet jókat találni. Van olyan kínais super-skinny gatyám ami tényleg full feszülős bokától derékig, szinte mint egy farmerleggings. :)


Te milyet szeretnél, hol feszüljön? Gondolom neked is alap, hogy fenéken és elöl is, meg combon és vádlin is feszüljön. Ha csak ezek a lényeges pontok, akkor ilyeneket lehet találni elég sokat a kínaikban 4-6000 között. Ha viszont szereted, ha a bokádra is teljesen ráfeszül, akkor ilyet nehezebb lesz találni, de nem lehetetlen. Viszont sokkal egyszerűbb, ha beszűkíted, vagy beszűkítteted. Egy varrónő párszáz forintért beszűkíti neked vádlitól bokáig úgy, hogy a bokádon is tapadós lesz. Gyakorlatilag rád szabja. Viszont mindenképpen jó sztreccses legyen az alapanyag, mert különben nem tudod majd áthúzni a lábfejeden. Érdemes amúgy cipzárt is tenni a bokához, mert akkor feszülősebbre meg lehet varrni. Nekem is volt ilyen cipzáros gatyám, a kedvencem volt. :)

2015. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
Talán nem a gatya túl nagy,hanem neked van túlságosan piszkafa lábad.
2015. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 4: Köszi


# 5: Nagyon könnyű életed lehet, ha bokára is tudsz gyúrni! ;)

2015. máj. 19. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
h&m
2015. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!