Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot vegyek?

Milyen nadrágot vegyek?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal tegnap voltunk nézelődni a bershkaba-n nagyjából ugyan olyanok vagyunk méretarányilag.Ugyan azt a nadrágot próbáltuk fel,neki jól állt,nem volt túl bő de nem is volt kifejezetten lányos,túl feszülős.Én felvettem azt a nadrágot rajtam meg úgy feszült mint annak a rendje viszont derékban és hosszban jó volt.Egyel nagyobb méret viszont már csipőben kicsi volt.Mit csináljak ? Feszülős nadrágot szeretnék de nem akarok úgy kinézni mint egy balettos.A vádlimon és a combomon feszül nagyon,szerintem túl nagyok,izmosak és emiatt kidudorodik főleg a vádlimnál.Mit tegyek ?Másokon az utcán nem dudorodik úgy ki a vádli hanem lemegy egészen a bokájáig egyenesen.

16 éves fiú :D



2015. nov. 19. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

En 19 eve edzek es kifejezetten super skinny farmert vettem a newyorkerben mert nem azert izzadok,hogy dugdossam amiert megszenvedek.

Nekem mindenhol feszul de nyulossaganak koszonhetoen kenyelmes es lehet balettosnak nezek ki ahogy irtad,de nem masnak magamnak oltozok..

2015. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keressgelj sokat, meglesz az igazi tobb fazont is probalj fel, en azt nem szeretem, veszek egyet sokszor es 1 het utan mar ki is tagult.

Bocsi az ekezetekert. (15/L)

2015. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A marka nelkuli gagyik tagulnak ki egy het utan vegyel dragabbat utcso!
2015. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A feszülőset vedd meg! :) Több ok miatt is:

Mivel használat közben tágulni fog még, pont jó lesz rád.

A másik dolog, hogy Skinny farmerből az a jó ami rendesen feszül mindenhol. :) Inkább legyen egy kicsit túl feszes, mint itt-ott laza, mert az nem néz ki jól. Különben is vádlin és combon is jól néz ki, ha fullra rád tapad, mert széped kiadja a lábizmokat. :)


Én is ilyen full feszülős skinny farmerokat hordok, mert sokkal jobban állnak, mintha nem tapadna rám teljesen. :) Én mindig olyan gatyát választok, ami próbánál nagyon feszül, mert pár óra hordás után úgyis tágulni fog, és akkor lesz pont jó. :) Persze még ekkor is mindenütt feszül rajtam, csak már nem akar szétrepedni. :) Én azt szeretem ha nemcsak a combomon és a vádlimon feszes, hanem a bokámon is, meg a fenekemen is szépen kiadva a formákat. :) És az a tapasztalatom, hogy a csajoknak is nagyrészt ez jön be, mert ők is szeretik látni a domborulatokat. :)

2015. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 as mar azt csinalom, 5000 vettem, meg kissebbet ami meg jo es ha tagul akkor is jo. Azok 3000-4000 Ft osok voltak az se olcso.
2015. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!