Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz nyáron egy...

Szerintetek gáz nyáron egy kicsit hasvilantós topba menni?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok,hogy a top csak a mellemet takarja el! Hanem egy olyan rövid gatyával ami a derekamnál kicsit magasabb,és úgy kb.2-3centire lenne kint a hasam! Bocsi,ha érthetetlen! :D

2015. nov. 21. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

amiket az utolsó linkelt, azok teljesen jók. magasderekú nadrággal nyárra király, ha szép vékony vagy hozzá. DE ha feszengsz benne, inkább ne vedd fel.. én is idén vettem fel először ilyesmit, páran tettek rá megjegyzést, de kit érdekel?? mitől lenne ez közönségesebb/kihívóbb, mint egy szűk ruha vagy egy p.icsanadrág? csak szokatlan még az átlagembernek, majd pár év múlva megszokják.

amúgy suliba tényleg inkább ne, de délutánra/buliba stb teljesen jó.

2015. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Hát szerintem nem egészen a suliba való de nyáron elfogadható. Ha látnád hogy nálunk a suliba (teljesen normál suli az országos top 20ban bennevan) milyen ruhába járnak egypáran most novemberben!!! Fekete kicsit átlátszó harisnya+ fekete bőr sort amiből majdnem kivan a lánynak a feneke.....
2015. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#10/12 -es ilyenre gondoltam! :D
2015. nov. 21. 14:28
 14/14 anonim ***** válasza:
Gáz? Ez most a divat. Nagyon csinosnak kell lenni hozzá, egy deka felesleg sem lehet rajtad. Én is így nyomultam nyáron, csak rövidnacival.
2015. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!