Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feher farmert tenyleg csak...

Feher farmert tenyleg csak nyaron lehet hordani?

Figyelt kérdés
Legalabbis anyukam azzal nyaggat hogy ne vegyek most mar feher farmert mert csak ket hetig hordhatnam mar. Kerdezem miert. Szerinte azt csak nyaron lehet viselni, telen nem illik (?). Ez igaz?

2015. aug. 23. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Hát elég fura télen, de főleg azért, mert a latyakos időben mire kiérsz a buszmegállóhoz, vállalhatatlanul néz ki.

Meg mondjuk nekem fekete csizmám és télikabátom van, azzal is érdekesen nézne ki a vakító fehér farmer.


Szóval nem annyira az a baj, hogy "nem illik", hanem hogy rohadtul nem praktikus, és ha egyszer összecsapták sáros-olajos vízzel, akkor esélyes, hogy dobhatod is ki, mert nem jönnek ki a foltok belőle.

2015. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is felesleges most ennyire világos nadrágokat venni. Ahhoz világos cipő kéne meg világos kabát és hasonlók. Már ősszel se nagyon tudod hordani, ha folyamatos esők lesznek, hát még télen.
2015. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Akkor hordod amikor akarod, de nem praktikus ősszel és télen sem hordani. Még szeptember közepéig/végéig még jó idő van és nem ilyen esős, latyakos, saras addig nyugodtan felveheted. Sőt már tavasz közepe felé is. Viszont esős, saras, havas időben azonnal mocskos lesz, elég ha kilépsz a házból. Nem ok nélkül hord az emberek nagyrésze sötétnadrágot télen és ősszel.
2015. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

azt szokták mondani, hogy minden színt hordhatsz minden évszakban, csak nem mindegy milyen az anyaga.

szerintem ha világos kabátod, csizmád van, akkor felveheted télen is. azért annyira latyakos nem szokott lenni az idő... csak párosíts hozzá jó dolgokat.

2015. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Én szoktam máskor is világos nadrágokat hordani, nem csak nyáron, mondjuk fehér pont nincsen, de azért elég világosak. Szerintem ezzel nincsen semmi baj. Én nem igazán szeretem a sötét színeket, a feketét például egyáltalán nem ezért nem nagyon hordok ilyen ruhákat. Télen is ugyanúgy öltözködöm mint egyébként, mármint a színeket tekintve. Nem szoktam tapasztalni, hogy a sár összepöttyözi a ruhámat, mondjuk nem vagyok kint sokat mert a nap nagy részét épületben töltöm, hazafelé szoktam buszozni vagy sétálni. A nadrág mindig be van tűrve a csizmámba, amiből van magas szárú is...nekem nem szokott ezzel problémám lenni. Valamint nem csak most lehet hordani azt a nadrágot, mármint szerintem azzal sincs semmi baj, ha most megveszed és hordod ameddig tudod/akarod mert jövőre ugyanúgy elő tudod még venni.
2015. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van anyukádnak, hogy jobb lenne csak nyáron hordanod fehér farmert. Azért megveheted még az idén is, mert nem tudhatod, hogy mikor emelik fel az árát a kereskedők.
2015. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan hordhatod akár télen is
2015. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!