Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz nyáron egy...

Szerintetek gáz nyáron egy kicsit hasvilantós topba menni?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok,hogy a top csak a mellemet takarja el! Hanem egy olyan rövid gatyával ami a derekamnál kicsit magasabb,és úgy kb.2-3centire lenne kint a hasam! Bocsi,ha érthetetlen! :D

2015. nov. 21. 09:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi azt kihagytam,hogy suliba ez a cuc nem ribis? Mert nem ém felvenni! :D
2015. nov. 21. 09:44
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem való iskolába.... 40/N

Nem és nem, én egyszer elmentem egy szűk, combközépig érő szép fekete szoknyába, 3. gimiben és a diri beszólt, hogy ez nem disco. De a top nem jó, nincs rá szükséged, hogy ezért szívassanak meg a frusztrált tanárnők...

2015. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Iskolába, munkahelyre nem való.


Egyébként meg lemegy, ha tényleg megfelelö alakod van és nem "hasihusi" az, ami villan.

2015. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A haspóló szexi. Pont. Pici húsival vagy anélkül.
2015. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs husi hasam! :D Alapból nagyon vékony vagyok! :D De én szégyelem magam ilyen haspólóban,mert úgy érzem,hogy én vagyok a középpontban! :D
2015. nov. 21. 10:18
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell az álszenteskedés,minek vetted meg ha nem akarsz kitűnni?Az hogy melegem van nem válasz,mert az a 2-3 cm pont nem ér semmit.
2015. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy azon agyalsz így a tél elején, hogy mit vegyél fel 8-9 HÓNAP múlva!
2015. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vettem meg,mert szégyelném magam benne!
2015. nov. 21. 10:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyan ruhadarabot ne vegyél soha, amiben nem érzed amgad jól.


Ugyanis lehet, hogy nagyon jól állna, de ha feszengsz benne, akkor az összhatás rossz, nagyon negatív kisugárzásod lenne benne.


Olyan ruha, ami esetleg nem a legdivatosabb, de "otthon vagy" benne, sokkal jobb, mert abban a fellépseed önbizalmat sugároz, és sokkal vonzóbb leszel.

2015. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hű, kilátszik egy ujjnyi a hasadból, mi lesz most...


[link]

[link]

2015. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!