Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melegit a nylon harisnya...

Melegit a nylon harisnya farmer alatt? Mert a vastagabb aláőltőzeteket sajnos nem tudom elviselni, és elég fázos vagyok! Melyi vastagságu kényelmes?

Figyelt kérdés
35 ff vagyok!!

2015. okt. 12. 05:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Melegít bizony! :) Persze ami kellően vastag.

Én nejlonharisnyát hordok évek óta, ősztől tavaszig szinte mindig rajtam van a farmer alatt. :) Nekem 100-140 denes harisnyáim vannak, és a 140 denesek a kedvenceim, mert kellemesen meleg, de egyben nagyon komfortos, és akkor sincs benne melegem, ha fűtött helyen vagyok. Ja és mivel a harisnyáknak lábfeje is van, nem csúszkál fel, meg nem is gyűrődik a nadrág alatt, nekem nagyon beváltak. :)


F

2015. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami legalább 40 denes, vagyis vastagabb azokat ajánlom, az jó tényleg, sok nő is ilyent hord, melegít nadrág alatt, de meleg helyen mégsem sül bele az ember.

Ha pedig kint kell lennem vagy hűvös helyen, akkor még latexes leggingset is húzok, nagyon jól szigetel és nem gond ráhúzni nadrágot és mivel nylonos ez is, a nadrágot is jó ráhúzni, nem kényelmetlen.

2015. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%

A tipikus női nylonharisnyáknak kb. semmi értelme, több kínlódás felhúzni, mint amennyit ér. Rögtön kiszakad bármitől, átfut rajta a hideg, mint a szitán, de közben a dupla rétegben való "járásnehezítést" ugyanúgy megteremti.


Nekem vannak ilyen fekete "cicanadrágjaim", van, ami 1mm vastag sincs, de olyan is, ami úgy 4mm. Lábra tapadó rugalmas mackószerű anyagból, pont olyan, mint egy zokni, csak ugye hosszabb. Ilyesmit ajánlanék. Tartósságát illetően egy életre szól. (Még anyám vette ezeket magának a ’70-es években.) A 4mm vastag csak akkor kell, ha mínusz 20-ban ácsorgok kint fél napot. Annak kb. olyan az anyaga, mint egy kötött sapka. Az 1mm-es az 0 fok körül jó, októberre még korainak mondanám. Nekem fiúként az a téli hónapokban állandó felszerelés. Igazából bárminek alá lehet húzni, ha akarom.


Ugyebár az alávett réteg nehezíti a járást. Nem a plusz vastagság miatt, az nem probléma, észrevehetetlen. Hanem inkább a lábak szétágazásnál feszül, mert járás közben húzódik elfelé, és ezáltal próbálná letolni a rávett nadrágot is. Ott ugyebár nem csak az 1mm plusz van, hanem a két comb két oldala az már 4mm, meg még az összes hajlatban, kanyarokban, ami ott duplán összeadódik. Szóval ülep részen szokott problémát jelenteni a plusz réteg, némelyik csúszkál, némelyik feszül, aztán állandóan igazgatni kéne. Elárulom, hogy meg lehet találni a tökéletes darabot, de nem valószínű, hogy rögtön az első majd bejön. Ilyenkor nem kell feladni az egészet.


Nagyon passzos nadrág alá nem a legjobb. Alámegy, de aztán mozdulni is kéne. Nekem erre a célra szokott lenni olyan - szintén skinny - farmerom, amit érezhetően egy fél számmal tágabbra szabtak. (Egész számmal nagyobbra nincs szükség.) Amikor érzem, hogy egy fazonból pont kettő közötti méret lennék, mert az egy számmal kisebb gázosan szűk, a nagyobb meg már gyűrődik csípő magasságban, - amúgy utálom ezt a szituációt, - akkor ez a nagyobb pont jó lesz téli nadrágnak. Pont passzolni fog aláöltözettel, halál kényelmes a kettő együtt, és senki meg nem mondaná, hogy van alatta még valami. Nem lettem észrevehetően vastagabb sem tőle. Hát lehet, hogy egy 2 kilóval többnek saccolnának, max ennyire. Persze akik hagyományos lógós bőnadrágot hordanak, azok gondolom a karácsonyfát is különösebb gond nélkül alá tehetik...

2015. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!