Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet extrém méretű...

Hol lehet extrém méretű melltartót venni?

Figyelt kérdés

Budapesten. Fontos szempont lenne természetesen a minőség és a minél olcsóbb ár.

Extrém alatt a keskeny hátméretet, nagy mellbőséget értem.


2015. szept. 11. 07:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy európai méretekről van szó.93-as mellbőség?Ne nevettess már!Az enyém 98-as,a mell alatt pedig 75cm.Ezért az én méretem 75D.Mert kb.20 centi a különbség.Kb.10-12-vel megyünk felfelé.Ha nekem marad a mell alatti méretem 75,akkor D-től I-ig 5-öt megyünk felfelé betűben,ami kb.50-60 centi.Tehát ha nekem a mellbőségem 158 centi lenne mellcsúcson,mell alatt maradna 75,akkor lenne 75I a melltartóméretem.Nagyon sok nő nem tudja kiszámolni,ami nagyon sajnálatos.
2015. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írtam,bocs!
2015. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nő valóban nem tudja kiszámolni... :) neked pl nagyobb kosár kellene (pont ugyanekkora a méretem, 75F-et hordok).

[link]

2015. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A hátméretem 60-65, a mellbőségem pedig 88-93 között szokott ingadozni - ezért sem mondtam pontos méretet, csak kb.

Hogy működik ez a bejelentkezéses próbálgatás?

2015. szept. 30. 16:22
 15/21 A kérdező kommentje:
Na, most megint elmentem nézelődni egy-két üzletbe. (Bravissimát nem találtam, nem tudom, hogy kell bejelentkezni vagy micsoda.) A legtöbbnél (Tesco, H&M, Triumph, C&A, Tally Weijl, stb.) nem találtam 75/D-nél kisebbet/nagyobbat és hülyének néztek, ha rákérdeztem. Angelina fehérneműnél régebben jártam, ott rám akartak sózni egy nagyon csúnya, 70/E-s melltartót, hiába mondtam, hogy nem ez a méret kell, alig tudtam szabadulni onnét, meg kellett ígérnem, hogy később visszajövök. Marks & Spencernél találtam 70-es hátmérettel hasonló (E-s, F-s, később láttam csak meg, hogy van G-s is) kosarakat. Bár ez pont leszorító, nem push-upos volt, amilyet én szerettem volna, de felpróbáltam. Nem volt jó, mert túl laza volt a pánt és elállt a kosár alja is. Mikor kiakasztottam, az eladó kinevetett és azt mondta, próbálkozzak inkább a B-s, A-s vagy AA-s melltartókkal. Hogy lehet elkerülni az ilyen megaláztatásokat? Ti veletek nem szokott ilyesmi történni?
2015. okt. 8. 15:44
 16/21 anonim ***** válasza:
Hű, sajnálom, hülye volt az eladó. A bravissima oldalán van egy telefonszám 30/633-8793, hívd fel őket.
2015. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Elképesztően drágák, szinte fáj a szívem ennyit kiadni értük. Más vagy 5-öt vehet az árukból. A legtöbbjük nem is valami csinos szerintem. Még csak túl nagy kínálat sincs. (a Bravissimáén kb. 1 db, a Pretty Little oldalán már kicsivel több.) Mennyire tartósak? Megéri rájuk áldozni? Nem lehet valahogy otthon elkészíteni??
2015. okt. 9. 14:57
 18/21 anonim ***** válasza:

Vannak akciósak, annak szerintem nem vészes az ára.

[link]

[link]


Végülis meg lehet próbálni átalakítani egy olcsóbbat... olyat keress aminek a kosara jó, 75F, 80E... az már talán van a Tescoban. Minél nagyobb a különbség hátméretben, annál inkább más alakú lesz a kosár (hiába ugyanakkora űrtartalomra). A hátát meg szűkebbre varrni. Sajnos ezeket az anyagokat nem könnyű varrni, és az is megeshet hogy a hátpánt rossz helyre kerül.

A helyedben azért nézegetném néha a vaterát, igaz hogy próbálni nem lehet, de ha kifogsz egyet 6-800Ft-ért, akkor nem olyan megrázó ha mégsem tökéletes a mérete.

2015. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ami a minőséget illeti, nyilván nem egy kínai gagyi. Bár sok összehasonlítási alapom nincs, mert rám se jó a kínai meg a butikos cucc. Turizni szoktam, és még így is elég sokat kibírnak. Az M&S-ek azok pár év alatt leharcolódtak, a többi elpusztíthatatlannak tűnik (különböző angol márkák, Bravissimo pont nincs, Freya, Panache, Prima Donna, La Perla stb amik vannak).
2015. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget. Folyton változik a méretem (már 1-2 kg súlyingadozástól), ezért se tudom, hogy jó ötlet-e bele fektetni - bár nyilván kényelmesebb lenne, mint a mostani (összébb varrt 80/D). Utána fogok nézni ezeknek a márkáknak, hátha. Turkálóban lehet találni belőlük? Lehet rád írok inkább priviben...
2015. okt. 9. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!