Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet extrém méretű...

Hol lehet extrém méretű melltartót venni?

Figyelt kérdés

Budapesten. Fontos szempont lenne természetesen a minőség és a minél olcsóbb ár.

Extrém alatt a keskeny hátméretet, nagy mellbőséget értem.


2015. szept. 11. 07:02
1 2 3
 1/21 bithorlo ***** válasza:
80/F méretűt sikerült a Tescoban vennem. Egész jól tart és annyira nem is csúnya, és megfizethető.
2015. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Írj méretet, anélkül nehéz válaszolni. Mert amit írtál az lehet 75F de 75KK is...
2015. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
65-ös vagy az alatti hátméretre gondoltam, kosár mondjuk I-ig.
2015. szept. 11. 13:07
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát ebben a kategóriában olcsón nem úszod meg...

[link]

[link]


Utóbbinál van lehetőség próbálni, igaz be kell jelentkezni. Meg szoktak lenni akciók is. Esetleg a Marks&Spencert is érdemes megnézni, mert ott nem teljesen következetes a méretezés, és sokszor nagyobb a kosár mint ami bele van írva (amúgy talán G vagy GG a legnagyobb méret, de a hátméretből van 60-65 (28-30) ). Árban meg egyértelműen kedvezőbb.


Ha nem zárkózol el tőle, akkor vatera és társai is szóbajöhet (turi ebben a méretben túl kiszámíthatatlan, biztos akad, de ritkábban annál semhogy megérje vadászni rá). Pl [link]

2015. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát 65-öset még sehol nem láttam, de a Triumph-nál nézz körül meg esetleg a neten. Én E-seket, F-eseket látok néha a Tesco-ban.
2015. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Marks and Spencert próbáld meg. Leértékeléskor már vettem 790-ért is melltartót. Teljes áron 5-10ezer környékén mozognak.
2015. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

A felpróbálás nélküli, látatlan vásárlásban nem nagyon bízok meg.

Körbenéztem, de nem találtam egyik üzletnél se. Az eladók meg nem valami készségesek...

Tudnátok ajánlani esetleg konkrét címeket, hogy merre érdemes?

Nagyon kéne már, akár hajlandó lennék picivel többet is áldozni rá, mint amennyit eredetileg rászántam - ha tényleg jó minőségű.

2015. szept. 30. 01:19
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Én nem tudom egyébként,hogy jöhetett ki neked ez a méret.65 eleve egy olyan nevetségesen kicsi hátméret,hogy csak elvétve lehet kapni.Egy átlag boltban pl.nincs is,a komolyabb üzletekben is 70-től kezdődik inkább.Európában pedig F-ig gyártják a melltartókat,és az is extrém.Még ezután is kimarad a G,H,utána jön az I.Ez lehetetlenség,ugyanis ahhoz,hogy ekkora legyen a különbség,neked kb.160cm-nek kell körben lenni a mellbősègednek.Közel 1 méter!Ilyen nincs,hogy egy méterrel érnek előbbre a melleid,mint a tested.Kamu.
2015. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én voltam az utolsó,azért megnéztem neked.Az Angelina fehérnemű Budapesten a Bartók Béla u.106-110 alatt.Elvileg itt van nagyon extrém méret.De attól még kételkedem.
2015. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8-as, nem tudom hogy sikerült arra jutnod hogy 160cm-s mellbőség kellene ehhez... 65I-s méret kb 93 centis mellbőség. Kb mint ez a lány (ő hivatalosan 28KK)

[link]

Ha felmész a [link] -ra vagy az általad írt [link] -ra, mindkettőn van fent 65I (jó a bravissimán pont nem mert máshogy betűznek, de mindkét helyen egész K-ig), szerinted gyártanának ekkora melltartót ha nem lenne aki hordja?


Kérdező: mindkét fent írt webshopnál van próbálási lehetőség, kicsit körülményesebb egy sima boltnál, de fogsz kapni melltartót.

2015. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!