Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki hordani melltartót?

Ciki hordani melltartót?

Figyelt kérdés
november 5.-én leszek 13 éves, 7.- osztályos vagyok. vannak melltartóim aminek mérete 75-80B. zavar hogy tesi órán lötyög.. és már sok lány hord az osztályomban. ciki lenne hordani? :D

2015. szept. 5. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van melled, akkor az a ciki, ha nem hordod. Tesiórára vegyetek sportmelltartót.
2015. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van melled akkor miert ne hordanal?:'D

Ez nem kor, hanem mellmeretfuggo :D


Es tesire sport melltarto

2015. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) de a sport melltartót tesi előtt vegyem át? :D
2015. szept. 5. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Igen, amikor átöltözöl tesire, akkor vedd fel. Ne félj attól, hogy meglátják a melleid a többiek. Nekik is van :) Vagy ha nagyon zavar, akkor a mosdóban vedd át.

Tesi után pedig visszahúzod a hétköznapi melltartót.

2015. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) tesizéshez miért nem jó a rendes melltartó??:)
2015. szept. 5. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy kényelmetlen :)
2015. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt úgy értettem, hogy eddig még csak ilyen kis toppokat hordtam de most át szeretnék állni a rendes melltartóra:) a topp nem tart olyan jól és ezért kényelmetlen a toppba :) erre értettem:)
2015. szept. 5. 15:05
 8/9 anonim válasza:

először is a fehérneműt, zoknit cserélni kell tesi óra után, ez alap. a sportmelltartókat direkt különböző sportokhoz fejlesztették ki, kényelmesebb. nekem például elég nagy mellem van, én néha a hétköznapokon is azt csinálom, hogy egy normál melltartóra ráveszek egy sportmelltartót, mert jobban tart. :) a 75-80B-s méretre nyugodtan vegyél melltartót, mert az már rendesen látszik, és az gyakran tud gusztustalan lenni, ha egy lány, akinek már van melle, nem vesz melltartót, ellenben a tapadós felsőketkedveli… nem ellened, tapasztalat. láttam már ilyet. a handm-ben egész jó sportmelltatrókat lehet kapni, nézz körül. :)

18/L

2015. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. szept. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!