Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem enged melltartót...

Miért nem enged melltartót hordani?

Figyelt kérdés
13 éves leszek és elég nagy a mellem 75/a mert megnéztem. De anyukám nem enged szivacsosat hordani ami tart is valamit mert amik most vannak nem tartanak és elég cikis helyzetek is voltak. Miért nem engedi hogy hordjak?? Miért gondolja hogy ez nekem még nem való.?????

2015. jún. 26. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDDDDDDDD pedig jó lenne ha engedné 14/F
2015. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
75A az nagyon kicsi.
2015. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert nyilván nem látja indokoltnak. 75/a egyébként tényleg nagyon kicsi, szóval valószínűleg igaza van.
2015. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

azt mondja, hogy a 75A elég nagy:D:D:D

amúgy vegyél magadnak.

2015. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 SweetLady ***** válasza:
0%

cucus még pici cicikéd van

én amikor először kaptam melltartót B-s volt...4-es voltam

De amikor pici a-s volt eszembe se jutott hogy melltartó :D

amikor megkaptam én csak bámultam hogy jézusom nekem ilxet fel kell venni ma meg :D örülök ha találok olyat ami jó rám :D

Nyugi nőni fognak még utána már lesz mire :)

2015. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Kedves utolsó....

Nagyon kedves vagy,hogy kineveted..13 évesen van 75/A-s melle,míg nekem 18 évesen van 75/B-s,és egészen 17 éves koromig 75/A-s volt nekem is a mellem,de igen kedves vagy,hogy megmosolygod!Nem tudom akkor hány kg lehetsz,hogy már negyedikesen B-s melltartód volt,de ebből ítélve nem lehetsz valami kis darab..Nagyon vicces,tényleg.

2015. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 SweetLady ***** válasza:
0%

Eléggé "kákabélű" vagyok voltam...:) és minden sportot kipróbáltam most is ugyanúgy lejárok edzőterembe itthon is csinálok mást is mert bőr probléma miatt már nem úszok :) (re 11 évet úsztam :D )

hú de kinevettem :D annyi idősen nem tudtam mi fán terem a melltartó :D Mert nem volt mellem cicim volt :D

biztatom h nőni fog és akkor már lesz mire melltartót venni :D mellre mert akkor könnyebb lesz ha már nőiesedett kicsit a kisasszony :>

hú de kinevettem látom te is megragadtál valahol az értelmezéseddel :>

2015. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 SweetLady ***** válasza:
0%

és mielőtt jönne a támadás a sok agyilag zoknitól

vékony vagyok C-s mellekkel mégse mutogatom magamat mindenhol :)

És igen 13 évesen legtöbbeknek már A kosár meg akinek nem sajnos rosszul adott neki a természet és a genetika melleket ha csak nem évek múlva hirtelen nőnek meg

kicsi lány te meg nyugodj meg nőni fognak még :D

2015. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 75/A az pont, hogy kicsi mell, ahhoz nem kell még szivacsos melltartó. Anyukád azért nem engedi, mert nem kell, még nincs mit tartatnia. Addig örülj amíg nem kell!
2015. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagyok és 70-75A a méretem, de ez is van akkora, hogy kell melltartó.
2015. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!