Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kortól lehet hordani...

Hány éves kortól lehet hordani melltartót?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 éves vagyok és úgy érzem melltartó kell menjek el valakivel venni vagy mi?

2014. aug. 1. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2014. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyedül is vehetsz. Nem tiltja a törvény.
2014. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eladó tud segíteni a méretben, de anyudat viheted ha szeretnéd, én is vittem anno az enyémet:)
2014. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 1. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már simán lehet.
2014. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem korfüggő, ha nagy a melled akkor kell és kész.
2014. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy kell akkor szólj anyukádnak és menjetek el. Az a legjobb ha előtte leméred magad. Az interneten rengeteg táblázat van, amin te is eligazodhatsz, hogy megtudd a méretedet.
2014. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első melltartó vásárlás nincsen korhoz kötve. Van aki 14-15 éves koráig csak toppot hord és van akinek már 12 évesen is kell. Ha szeretnéd viheted anyukádat is, de mindenképpen mérd le magad és itt egy oldal ahol megtudod nézni a méreted: [link]

Ennek alapján akár egyedül is tudsz venni, mondd meg az eladónak hogy x méret kell, felpróbálod és utána már csak rajtad áll, hogy jó e vagy nem. :)

2014. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!