Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem enged melltartót...

Miért nem enged melltartót hordani?

Figyelt kérdés
13 éves leszek és elég nagy a mellem 75/a mert megnéztem. De anyukám nem enged szivacsosat hordani ami tart is valamit mert amik most vannak nem tartanak és elég cikis helyzetek is voltak. Miért nem engedi hogy hordjak?? Miért gondolja hogy ez nekem még nem való.?????

2015. jún. 26. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Igen,biztosan leragadtam valahol,valószínűleg.

De tudod,nem bánom hogy kicsi a CICIM,mert te ezt annak nevezed.Az enyém legalább nem lóg :DDDDD

2015. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg egy kéziszótárat az öledbe vehetnél,mert tele van az írásod hibákkal,értelmetlenné válik a szöveged ;)

Nekem meg ez a jó tanácsom feléd,kedves agyilag zokni :D

2015. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is felnőtt vagyok és 75A mellem van, és igen, erre már kell melltartó, mivel nem vagyok tök lapos... viszont ha anyud nem engedi akkor titokban vegyél magadnak, jobbat nem tudok. Vagy mesélj neki történeteket, hogy a pasik bámulják a melled vagy fogdosnak. Szerintem ezután megengedi... legalábbis ha érdekli egyáltalán.
2015. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na ugye ugye,vannak itt 75A-s lányok még;) És igen is nekünk is van mellünk,nem vagyunk laposak...

Kérdező,kérj pénzt,mondjuk fagyira,és vegyél belőle melltartót...Ha meglátja a mosásban,mondd azt,hogy nem fogod magad kellemetlenül érezni,csak mert neki nem tetszik,hogy szeretnél normális melltartót:)

2015. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak melltartót. Csak nem tépi le rólad anyukád, ha észre is veszi. Jézusom, micsoda szülők vannak :( 75/a meg tényleg kicsi, de manapság szerintem mindenki hord melltartót, szivacsosat, még akkor is, ha teljesen lapos.
2015. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mikor értitek már meg,hogy aki 75 A-s mellekkel él,az NEM LAPOS?!!!!
2015. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

beszélj anyukáddal, mondd meg neki, hogy mi zavar. biztos megérti. enyém is megértette anno.

18/L

2015. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!