Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mennyit költötök...

Csajok, mennyit költötök havonta ruhára?

Figyelt kérdés

Havi 30 ezret tudok rászánni, de úgy érzem, kevés. Ma vettem egy kapucnis pulcsit, egy kötött pulcsit és egy sima pólót, és 12 ezret fizettem.

Nadrágjaim és fehérnemüim vannak, csak hosszúujjú pólókra és meleg pulcsikra van szükségem. Meg persze kiegészítökre.

4 hosszúujjúm van, nem szeretnék annyit cserélgetni egész télen.


Èn vagyok nagyon sóher, vagy valóban minden nagyon drága?


(Sajna nincs turi errefelè)


2015. aug. 31. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok boltokba mászkálós, ha épp elszakad a cipőm akkor azt veszek, vagy ha nadrágom akkor azt, ezen kívül mondjuk évente vagy két évente megyek bevásárolni pólókból, pulcsikból stb... az olyan 60 ezres vásárlás, és el vagyok.

19/L

2015. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Van, hogy nem is költök ruhára egy hónapban, mostanában kevés ruhát veszek.

Próbálj meg a leárazásokon nézelődni, akkor nem költes annyit.

2015. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Attólfügg hányszor megyek ,alkalmanként 10-15 de persze függ az évszaktól is
2015. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha havi 30e jutna minden hónapban ruhára, akkor már nagyon elégedett lennék :D Nálam első a sport és a megfelelő táplálkozás, úgyhogy inkább arra megy el több pénzem.

Olyan 3-4 havonta szoktam egy nagyobb vásárlást tartani, amikor mindent veszek, ami kell. Ez olyan 30-40e Ft-os projekt (igyekszem lestartolni a jó akciós cuccokat, meg néha turkálóban is találok jókat, csak utóbbihoz kevés a türelmem). Meg ha egyébként nagyon megtetszik valami, és nem vagyok nagyon leégve, akkor megveszem.

2015. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Változó... Attól is függ mennyit járok a kedvenc üzleteim közelében, vagy megyek-e külföldre. Andrássy úton és a Váci utcában költök legtöbbet. Ha pláza, akkor maximum Zara. Van, hogy keveset vásárolok egy hónapban, van, hogy többet. Ez nagyban függ attól is, hogy szezon eleje, közepe vagy vége van-e. Szezon elején sokkal többet költök, mint a közepén vagy a végén. Most pl alig várom, hogy kint legyen a teljes őszi kollekció. :)

Összeget meghatározni nem tudok.

2015. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Én maximum 5000-ret költök ruhákra havonta, inkább használt ruhát veszek: sokkal olcsóbb, sok exotikus darab van köztük és így is teljesen megfelel a célra.

A másik felét pedig ajándékba kapom, sok barát, ismerős szereti a ruha csere-berét.

2015. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem a havi átlag az ilyen 5-6000 lehet. Ennyi a zsebpénzem, és azt többnyire ruhára költöm.
2015. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Én havi 80-100körül
2015. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!