Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyit költötök ruhára,...

Ti mennyit költötök ruhára, kiegészítőkre stb havonta?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzetek marad, kitudtok jönni belőle?
2014. aug. 19. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én nem minden hónapban szoktam vásátolni,de ha eldöntöm hogy vàsárolni akarok akkor előtte gyüjtök egy kis pénzt nem köptöm el az összeset(utoljára 15000 ft-ot de ez még nyár elején volt)
2014. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Utoljára egy kis sminktáskát vettem a Dm-ben 350Ft-ért.

Ez volt az egész, amit ebben a hónapban kiegészítőkre költöttem.

2014. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem szoktam minden hónapban és ha vásárolok is változó

és van hogy sok dolgot veszek, de van hogy csak 1 pólót

2014. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vásárolok ilyesmiket havonta, felesleges lenne. Kb fél évente 20ezret költök.
2014. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Általában csak alkalmakkor vásárolok.Viszont akkor többet,és drágábbakat...

Többhavi gyűjtögetés kell hozzá.

2014. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem megyek havonta vásárolni, max pár ezret költök, el szoktam tenni. Most legutóbb viszont nagybevásárlást tartottam, elköltöttem 45 ezret, megvettem mindent, amire szükségem lesz és hiányzott. Most egy darabig biztos nem veszek semmit.
2014. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én se megyek havonta vásárolni, azt csak a gazdag beauty guruk csinálják youtube-on. :D

Viszont van, amikor csak úgy meglátok valamit és megtetszik, akkor azt megveszem. Illetve, ha kell valami (több dolog), akkor lehet, hogy anyummal megyünk, tehát ő fizeti (mivel nekem még nincs munkám és zsebpénzt se kapok).

2014. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokat. Ruhára,táskára a legtöbbet,15-20ezer ft-ot. Cipőt ritkan veszek, 2-3 Havonta egyet. Felesleges pénzkidobás igazabol, de nem tudok ellenállni a szep holmiknak.
2014. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
turiból nem drága, és nem is veszek havonta új göncöket. csak akkor veszek ruhát,ha valamim elhasználódik, és feltétlenül pótolni kell.
2014. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!