Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csakok ti miket vasaroltok...

Csakok ti miket vasaroltok egy hónapban és hol ruhabol kiegeszitő smink egyeb csajos cuccok? Menniyt költötök magatokra? Azért kérdem mert mindenki sir így úgy de tele vannak a plazak a pnztaraknal sorok

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig ami kell. Télen veszek kabátot, ha nem jó a tavalyi, nyáron új fürdőruhát, ha elfogy az alapozóm, akkor új tégellyel.

Vegyük például novembert, amikor már elfogyott a "pénzem" -idézőjel, mert nem én kerestem- December a szülinap-névnap-karácsony. Vettem egy új farit, egy alapozót, egy szemfestéket meg voltam fodrásznál. Szülinapi pénzemet előre elkérve rendeltem egy pulcsit és egy táskát külföldről, ami remélem karácsony előtt még itt lesz. Meg moziban voltam.

Van, amikor többet költök, van amikor semmit szinte.

16/L

2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha veszek vmit,nem biztos,hogy magamra költöm.Pl.anyának parfüm a szül.napjára.Utóbbi 3 hónapban amúgy se költöttem magamra semmit,telefonra gyűjtök.De általában,akkor veszek,ha kell.13/L
2013. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugye, ezt én is megfigyeltem már! Mindenhol nyomatják, hogy szegénység van, de a plázákban mozdulni nem lehet, úgy tömve vannak...

Amúgy én egy hónapban egyszer szoktam, múlt hónapban kellett vennem ruhát egy bálra, azelőtt farmert, most decemberben kabátot fogok venni. Kiegészítőt inkább rendelni szoktam ebay-ről, azt is havonta 1x, mikor megkapom a fizetésem. Sminket ritkán veszek most már, régebben minden szirszart megvettem, amire nem is volt szükségem, viszont alapozót is kell vennem ebben a hónapban.

2013. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!