Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyi pénzt költötök...

Ti mennyi pénzt költötök ruhákra? (havonta/évente)

Figyelt kérdés
Mennyi pénzt költötök ruhákra és hol szoktatok ruhákat venni?

2013. jan. 19. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
semennyit..félévente elmegyek a tallyba vagy az orsaybe, és ennyi:D
2013. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Piacon és kínaiban nem vásárolok.


Zoknit, alsőneműt és otthoni ruhát a Lidl-ben szoktam venni. 300-400Ft/1 pár zokni, alsónemű 600-1000Ft/db ár, nadrág 2500Ft, pizsama 3000Ft, most vettem pár napja szabadidő ruhát 3500Ft-ért. Sokkal jobb minőségűek, mint a kínai és piacos cuccok.


Munkahelyi ruha: raktárban dolgozom, így a középiskolai Adidas, Budmil, Nike, Levi's cuccaimat fogtam be erre a célra. Ide tökéletesen megfelelnek.


Városi, utcai mászkálós ruha:

külföldről szoktam rendelni Diesel és Armani ruhákat. Főleg amikor akció van, sok esetben 50%-os az akció a hivatalos oldalon, szinte egy sima Adidas sportmárka árán, vagy ehhez közeli áron hozzá lehet jutni olasz extra márkákhoz. Persze ha nagyon tetszik valami, akkor eredeti áron is megveszem. De a [link] oldalon is vannak megmaradt, mérethiányos darabok Armani, Diesel márkákból. Csak egy példa: egy normális kapucnis Adidas pulcsi is 15.000Ft körül van, akcióban vettem már 22.000Ft-ért kapucnis Diesel, Emporio Armani pulcsit. Akkor már inkább a jobb minőség picit több pénzért.


Szoktam rendelni a [link] -ról is. Otthoni ruhának is, illetve rendes utcai ruhának is. Elég jó minőség korrekt áron.

2013. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző 19:34-es vagyok:

árban olyan 300.000Ft/év szintre jövök ki, de ebben benne van 3-4 márkás parfüm is.

2013. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én amikor pénzt kapok szülinapomkor,karácsonkor ,vagy névnapkor,akkor félre rakok és veszek belőle pár felsőt vagy 1 nadrágot. kabátot 2-4 évente tudok venni.
2013. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vettem most télen egy csizmát CCC-ben 8000 ft körül volt. Egy meleg pulcsit, ebay-ről, 4000 ft. Farmert kínaiban 2800 ft volt. Kesztyű ebay-ről 300 ft. Melltartó 1500 ft H&M-ből. Az hiszem ennyit vettem 2012-ben.

Szívesen vennék több ruhát is, ha lenne olyan ami tetszik, de nagyon válogatós vagyok, elég egyedi a stílusom is. Boltban szinte semmi nem tetszik.

2013. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Huh nagyon változó, attól függ mennyi pénzem marad rá. De átlagban csak ruhára havi bontásban 10-15-20.000Ft-ot szoktam költeni, attól függ mit veszek.
2013. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 3-4 havonta szoktam ruhákat venni (amikor érkezik az új kollekció), kb 100 ezret költök el ilyenkor.
2013. jan. 19. 22:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább havontát mondok. Nagyon ruhamániás vagyok, egy cuccot 2x egy hónapban biztos nem veszek fel.Ruhára olyan 80 000 et havonta, bizsura 10 et... az egy éb szépítkezős cuccokra 30 at biztos. H&M, Zara, Peek& Cloppenburg, Benetton, Orsay, Promod.
2013. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Havonta kb. 20-30 ezer között. Levi's, Mustang, Abercrombie, Hollister, Tally Weijl, Devergo. De az abercrombiet, hollister cuccokat internetről rendelem :)
2013. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!