Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Új stílust szeretnék, de...

Új stílust szeretnék, de tanácstalan vagyok. Ötletek?

Figyelt kérdés

Gondoltam új stílust keresek magamnak, ami jobban illik a személyiségemhez. Eddig turiban vásároltam, meg sose érdekelt igazán az öltözködés. 25 éves vagyok, lassan kikerülök egyetemről.

Szeretem az elegáns ruhákat, blúzokat (de nem azt a kő merev stílust) és szeretem a "romantikus" stílust is, virágokkal és csipkékkel.


Hogyan lehetne a kettőt kombinálni? Úgy hogy megmaradjon ez az "aranyosabb" része, de mégis komolyan vegyék az embert és egy munkahelyen/irodában is elfogadható legyen :D

Bármilyen ötletet meghallgatok, ha képet linkeltek még jobb :D


Azt már próbáltam, hogy bementem üzletekbe és ruhákat próbálgattam, de valahogy semmi nem tetszett úgy igazából.


2015. júl. 29. 14:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Hülyén írtam, hiszen az irodában dress code van. A fentit értségek úgy akkor, ha besétálok valahová, ne nézzenek hülyének :D
2015. júl. 29. 14:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldás, hogy próbálgass tovább. Egy fekete (vagy nem fekete, ha az nem tetszik) blézert szerintem mindenképpen szerezz be.
2015. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Pl ebben nem neznek hulyenek,de ez persze a testalkatodtol is fugg,meg a hajadtol es arcodtol. [link] aranyos,de nem kirivo

Vagy felvehetsz egy sima csipkes ujju felsot egy farmerral,meg valami aranyos nyaklanccal es kesz.Vagy egy csipkes szoknyat borkabattal,meg balerinacipovel

2015. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Vidám,színes és nem utolsó sorban aranyos és nőies!:)

2015. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én inspirációm Mimi Ikonn, neki hasonló stílusa van, keress rá Youtube-on és Pinteresten. :)
2015. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amit szerintem mindenképpen szerezz be: valami szép, virágos blúz, bézs blézer, statement nyaklánc. De egy peplum fölső és egy balerina is jól jöhet. Meg egyy aranyóra, és sok kicsi egyszerű arany gyűrű (midi ring). Már ha arany lesz a nyaklánc. Ha züst, akkor ezüst óra és gyűrűk. Illetve télre sálak.
2015. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!