Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az aliexpress-en tenyleg...

Az aliexpress-en tenyleg ilyen olcson lehet ruhakhoz jutni?

Figyelt kérdés
A replikak kapcsan kerestem ra az aliexpress(.com)ra, es lattam hogy centekert lehet szep polokat vasarolni. Ez letezik? Nem huznak le? Es ha egy dragabb hamisitvanyt (pl. Nike cipot) veszek az sem lehuzas? Nagyon erdekel es vasarolnek innen de nagyobb erteknel felek. Koszonom elore is

2015. máj. 26. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Olcsó, de kb kínais minőségre számíts. Nem mindig ugyanolyan mint a kép.
2015. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van akinek megéri hogy 40ezer helyett 9ezerért vesz cipőt, ami kb 3 hónapig tart csak, aztán szétmegy a ragasztás. Kínai minőség. De 3 hónapig menőzhet vele... számomra inkább ciki ez.
2015. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Iszonyú gáz...
2015. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én vettem Airforceot alin, külsőre semmi különbség nincs. 2 hónapja hordom, minőségi problémát még nem tapasztaltam
2015. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2 converse replikám van. Az egyik másfél éves, a másik 1 és semmi bajuk, pedig rengeteget hordom.
2015. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is gáz! :D Ha nincs pénzed eredetire, ne a bűnözőket segítsd, hanem vegyél olcsóbb márkából eredetit! Alig várom, hogy nálunk is büntessék a hamisítványok adását és vételét is!
2015. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik országban élsz? Itt büntetik a hamisítvány árulását
2015. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sok mindenből van eredetim és most erre volt pénzem, mégsem bántam meg. Ha valaki erről dönti el, hogy milyen ember vagyok, azzal nem is szívesen ismerkednék meg
2015. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
7-es, az adását szigorítanám, mivel a Facebook és az instagram is tele van hamisítványt áruló oldalakkal. Szánalmas. És a vételét is nagyon szigorúan büntetném!
2015. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon gáz, ha valaki hamisítvànnyal mászkál! Ellenben egy olcsóbb kategóriás szép ruha, táska, cipő sosem ciki. Csak igényesen nézzen ki benne a viselője!
2015. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!