Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknál mikor lesz divat a...

Fiúknál mikor lesz divat a tunika leggingsel?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenre gondolok.



2015. máj. 1. 08:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Ez szörnyű, remélem soha..de, ha neked tetszik, hordd.
2015. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha pasi vagy akkor pasis hosszabb pólóval hord, ami elől is fed, bátran hord én is így járok, latexes leggingsel.
2015. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

"A nők azért vettek át ruhadarabokat férfiaktól, mert kényelmesek, és praktikusak voltak. Ellenben a hagyományos női viselet nem az"

Épp, hogy a tunika+leggings kombó a legkényelmesebb összeállítás, nem hiába sokan hordják, férfi hosszított pólók, pulcsik is vannak, hogy takarjon, leggingsben pedig vannak szolid fajták ha vékony alkatú valaki nem néz ki rosszul. Én gyakran járok így, szeretek.

De divat nem hiszem, hogy lesz, ha csak divatból akarod hordani, akkor lehet nem lesz sose divat, ahogy a meggingsem lett.

2015. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy elmaradottak itt sokan, pedig egyáltalán nem lenne ciki ilyenbe járni, ezek a gumi hatású nylonos leggingsek simán lehetne hosszított férfi pulcsival, pólóval hordani, [link] én pl így járok, nagyon szeretem, többen meg is dicsértek már.

[link]

2015. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!