Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig lesz még divat a tunika?

Meddig lesz még divat a tunika?

Figyelt kérdés

Már kezdem unni ezeket a hálóing kinézetű és fazonú tunikákat-10-20 eFt-ért...


34es (XS) a méretem, magas is vagyok, de úgy nézek ki bennük, mint egy tehén. A kövérek még inkább, bár őket legalább eltakarja a problémás helyeken.



2014. ápr. 8. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is áll jól, és drága is, mi a fenének hordod??
2014. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hordom, de nem is ez volt a kérdés...
2014. ápr. 8. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 34-es csontos testedre pont hogy jó lenne, mivel bővebb. De ha úgy érzed nem áll jól, akkor nem hordod és kész.
2014. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még divat. Amíg divat a cicanaci, addig tunika is lesz. A cicanaci meg szerintem egy ideig még lelőhetetlen.
2014. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amig van ra vevo, addig divat lesz. Amugy nem kotelezo hordani. Nekem is 1 db van belole, az is azert, mert keresztanyamtol kaptam. Tulajdonkeppen nekem sem all jol, mivel nekem se all jol, mivel csipon van plusz meg hason, ezert nem is hordom.

21L

2014. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ha nem áll jól és nem tetszik, akkor arra van egy egyszerű megoldás: ne hord! :)
2014. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig lesz még divat, de ez a legnagyobb probléma!!!!! Miért kell a mindig a legújabb divat irányzatokat követni? Mindegy, hogy az a tunika vagy bármi más, nem áll jól mindenkinek a legújabb legdivatosabb ruhák, mégis sokan hordják, mert "ez a divat"! Igaz ez szerintem ez inkább a kiforratlan személyiségről és ízlésvilágról tanúskodik. Nem vagyok alter inkább a letisztult stílust szeretem és tunikákat is hordok. A második felét a mondatodnak én inkább átfogalmaztam volna: az XS-s méretedhez képest kövér vagy az átlaghoz képest kövér? Én inkább azt írnám, hogy normál testalkatúaknak és teltebbeknek előnyösebb lehet..... A mostani tunikákat fel nem venném elöl rövidebb hátul hosszabb, mert nekem még a próbabán se túl szép, nemhogy egy emberen...... De ez csak az én véleményem. A tunikára visszatérve, szerintem ez már nem igazán a divatról szól hanem a praktikumról, kényelmességről és a csinosságról.
2014. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!