Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknál mikor lesz divat a...

Fiúknál mikor lesz divat a tunika leggingsel?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenre gondolok.



2015. máj. 1. 08:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ez is tetszik kapucnival .

2015. máj. 1. 08:39
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

remélem soha, elég nevetséges :D

bár pesten a belvárosban láttam én már külföldi srácot galaxis mintás leggingsben, borzasztóan nézett ki :D

2015. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

+1

Nevetségesen néz ki. Ha divat lesz se fogom hordani.

Mondjuk a swagyolo divat után bármi kijöhet

2015. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Én már láttam egy két homokládát ilyenben.
2015. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Sosem, szinte mindenki maradi és intoleráns. A férfiak egész életükben ugyan abban a 2-3 nadrág félében és ingben, pulóverben élik le az életüket, semmi változatosság.
2015. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Azt hordasz, amit akarsz!

Majd ha elég sok hülye hordja, divat lesz belőle. Ez így működik. Addig meg: egy fecske, nem csinál nyarat.. azaz max. kiröhögnek, de ha ez minden vágyad, magasról teszel rá!


Mondjuk én nőként se vennék fel ilyen borzadályt. Egyébként se hordok leggingset se tunikával, se nélküle, mert nem tartom se csinosnak, se szépnek, hiába "divat".

2015. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

# 5, ha annyira fel vagy háborodva, holnaptól loknis szoknyában, és topánkában menj iskolába/munkába!

5 nap után kérem a beszámolót...


Üzenem az olyanoknak, mint te:

A nők nem azért hordanak férfiaktól átvett ruhákat, hogy röhöghessenek a férfiakon, hogyha bezzeg ők női ruhát vesznek fel, akkor lehomározzák őket.

Nem. A nők azért vettek át ruhadarabokat férfiaktól, mert kényelmesek, és praktikusak voltak. Ellenben a hagyományos női viselet nem az. Szóval semmi értelme, hogy a férfiak átvegyék.

(ezt nem a kérdezőnek szántam)

2015. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
7! A topánka (mokaszin a neve férfiba, ami tényleg férfi) is kényelmes, és van unisex leggings vagy csőnadrág, sztreccses, kényelmes öltözék lehet férfiaknak is, ha valakinek ez az öltözék jön be, szíve joga így öltözni. Aki pedig ez miatt kinevetné, az hülye, intoleráns, ultra konzervatív, nem kell vele foglalkozni kérdező!
2015. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Topánka alatt valami ilyet értettem. Ez egy libegős szoknyával párosítva elég kényelmetlen viselet, és nagyon kellemetlen élményeket okozhat a viselőjének.

2015. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Amikor több homokos lesz, mint hetero. Sajnos úgy tíz éven belül simán el tudom képzelni. :(
2015. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!