Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Páwa gyerekek, mire jó? Had...

Páwa gyerekek, mire jó? Had értsem már én is!

Figyelt kérdés

Páwák, az lenne kérdésem, minek csináljátok ti ezt. Várjatok mindjárt felsorolom. Na igen, szeretném tisztázni, mielött valaki azt gondolja, hogy általánositók, felejtse el a töbség-re gondolok.

Minek kell az nektek, hogy egyformán nézzetek ki. Értek ez alat cipőt, polot, fullcapot, meg minden szart. Mostanába rengeteg páwa van! Kis egoisták. Azt hiszik övék a világ. Tömeg stílus. Fotozgatják magukat a tükörbe. Mielőtt elfelejtem, ha valaki bántani akarná őket 100% hogy nem védik meg magukat (sajnálom általánosítás). Ez az emberek. Nagyon remélem egyszer vége lessz ennek a stílusnak. Ha megkérdezem, hogy miért veszik fel sokan ezt a stílust, csak rángatják a vállukat! Nemde? Ezek egyre csak szaporodnak. Azt hiszik ha felhúznak egy airforce-ot vagy mit akkor övüké a világ! Mindanyian emberek vagyunk, de amikor ezeket meglátom kételkedek! Az lenne a kérésem, ha egy páva látja amit irtam, az nyugodtan elmondhatja azt, hogy miért csinálja. De csak kulturáltan ha lehet! (Elnézést kérek a helyesírási hibák ért, ha vétettem)



#gyerek #stílus #normális #mellékesenhogyanlehetegybőrkabátaljátbeszűkíteniakitudjaazirjon
2015. ápr. 17. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"7: Mi bajod a rocker stílussal? :O Oké az emóst értem, de a rockerben nincs semmi kivetnivaló. És szerintem az ember inkább rocker legyen, mint páwa."


Olvasd el még egyszer, amit írt. Egyébként meg ezek a szubkultúrák mindig abból indulnak ki, hogy "nem akarok olyan lenni mint a többiek". Aztán mi lesz a vége? 30 tök egyformán kinéző 14 éves üvölti habzó szájjal, hogy ő egyedi :D

2015. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

7. Vagyok.

Lehet roszul irtam le de azt akartam kihozni hogy akik ilyen olyan stílust követnek az jó.

2015. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!