Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Páwa gyerekek, mire jó? Had...

Páwa gyerekek, mire jó? Had értsem már én is!

Figyelt kérdés

Páwák, az lenne kérdésem, minek csináljátok ti ezt. Várjatok mindjárt felsorolom. Na igen, szeretném tisztázni, mielött valaki azt gondolja, hogy általánositók, felejtse el a töbség-re gondolok.

Minek kell az nektek, hogy egyformán nézzetek ki. Értek ez alat cipőt, polot, fullcapot, meg minden szart. Mostanába rengeteg páwa van! Kis egoisták. Azt hiszik övék a világ. Tömeg stílus. Fotozgatják magukat a tükörbe. Mielőtt elfelejtem, ha valaki bántani akarná őket 100% hogy nem védik meg magukat (sajnálom általánosítás). Ez az emberek. Nagyon remélem egyszer vége lessz ennek a stílusnak. Ha megkérdezem, hogy miért veszik fel sokan ezt a stílust, csak rángatják a vállukat! Nemde? Ezek egyre csak szaporodnak. Azt hiszik ha felhúznak egy airforce-ot vagy mit akkor övüké a világ! Mindanyian emberek vagyunk, de amikor ezeket meglátom kételkedek! Az lenne a kérésem, ha egy páva látja amit irtam, az nyugodtan elmondhatja azt, hogy miért csinálja. De csak kulturáltan ha lehet! (Elnézést kérek a helyesírási hibák ért, ha vétettem)



#gyerek #stílus #normális #mellékesenhogyanlehetegybőrkabátaljátbeszűkíteniakitudjaazirjon
2015. ápr. 17. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok páwa, de ismerek olyat, egyszerűen szereti a divatot, és ez tetszik neki. Ennyi, semmi több. A viselkedés meg más dolog, az belülről jön, nincs köze az öltözködéshez. Páwák közt is van kedves, rendes, meg idétlen buta bunkó is. De más stílusban is így van ez.

Nem értem téged miért zavar ez egyáltalán? Nem másokkal kell foglalkozni. Ha valaki attól boldog hogy magát fotózza meg idétlenül néz ki azaz ő dolga.

2015. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert ez jön be a csajoknak. Kereslet, kínálat.
2015. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

5 éve az emo, 10 éve a tökömtudja mi, most meg ez. Mindig van valami ami pár év alatt kifut. A fiatalok szeretnek közösséghez tartozni.


Te meg kicsit ismerkedj a magyar helyesírás szabályaival kérdező :D

2015. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Miert! A csajok kozt is mind ugyan ugy nez ki az nem zavar??

Farmer,polo,sport cipo,leggings, stb mindegyik egymast utanozza...

Tudom csunyat irtam,a kislanyokat nem szabad bantani csak a kisfiukat!

2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem mire jó, szerintem undorító, ahogy kinéznek, a lányok többségének sem jön be ez a stílus, kár hogy ők ezt hiszik.
2015. ápr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. ápr. 18. 09:21
 7/12 anonim válasza:
95%

Nekem felvan nyírva a hajamKb ennyi bennem a páwaság 😃

Személy szerint én Mariano de Vaio öltözködését preferálom.

De Nekem is van olyan páwának mondot haverom akit te mondasz.

Teljesen normális emberek szerintem , az hogy valaki bunkó paraszt már feletem is elmondták ember függő.

Egyik legjobb barátom is Páwa ő azt mondta azért öltözik úgy ahogy mert neki teccik és szerintem jól is áll neki és még anyit hozzá tennék , hogy inkább öltözőn fel valaki úgy mint egy Páwa,rocker,emos,stb

Mind hogy egy szürke átlagos ember legyen vagy roszab esetben egy koszos nemtörődöm paraszt.

2015. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Inkább tanulj meg helyesen írni! :)
2015. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fiúm is ilyen kicsit pávásabb stílus , nekem tetszik hogy ilyen , és nem minden a külső ;) egyszer megkérdeztem h miért ilyen és azt mondta h mert neki tetszik a stílus és igy érzi jó magát:DD engem nem zavar lassan egy éve vagyunk együtt :) inkább ilyen legyen mint egy stréber öltözködési stílus:D és most mondhattok rám akármit h ezt irtam de ez van ;))
2015. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7: Mi bajod a rocker stílussal? :O Oké az emóst értem, de a rockerben nincs semmi kivetnivaló. És szerintem az ember inkább rocker legyen, mint páwa.
2015. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!