Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi legyek egy farsangi bulin?...

Mi legyek egy farsangi bulin? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ne gyerek bulira gondoljatok.. Rendes felnőtt mulatság, ahol beöltözünk. :D Olyan jelmezre gondoltam ami könnyen elkészíthető, nemkell hozzá sok ruhát viselni, de mégis vicces és mókás. :D Köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. febr. 15. 19:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hippi?!
2010. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

20:02-es vagyok:

Bocsánat, nem tudtam, hogy férfi vagy.

Legyél TOM SELLECK, a MAGNUMBÓL! : D A legjobb!

[link]

Kell hozzá bajusz (ha van, az jó, ha nincs, akkor növeszd meg, ha nem akarod vagy nincs időd, akkor pár száz forintért vehetsz műbajuszt diliboltokban), pálmafás ingje és baseball sapkája pedig minden férfinak van. (Vagy max. kérj a haverjaidtól. : D)

2010. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

tegyél egy csillagot a fejedre,

egy zsinórra köss egy csavart

húzd magad után

ÉS HOPPÁ

Te vagy a Csillagfejű Csavarhúzó

[link]

2010. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel köss magad után egy parafadugót, és leszel dugóhúzó.. : D

Kissé elcsépelt.

2010. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én Neo lennék a Mátrixból, lejárt dolog már tudom, de egyszer az életében mindnekinek kell lennie, Neonak a Mátrixból.
2010. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én egyszer együtt bulizatm egy "vizi-balerinával"! Igen pasi volt az illető! Kell hozzá egy paróka, béka talp, és valami balerinás szoknya! Hatalmas sikere volt! Vicces és jó poén, ha elég bevállalós vagy! De a Magnumos is jó lehet!
2010. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!