Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek punk?

Hogyan legyek punk?

Figyelt kérdés
Már rég óta szeretnék punkosan kinézni ráadásul a barátomnak is bejönne,viszont nem tudom,hogy ahhoz mit kéne csinálnom vagy hogyan kéne öltözködnöm/sminkelnem/frizurát hordanom?
2015. márc. 12. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha ezt itt meg kell kérdezned, akkor inkább sehogy.
2015. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyet értek.
2015. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sehogy ! Nagyon nem látod át !!
2015. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem szeretnék bunkónak hatni, viszont (sajnos) csatlakoznom kell az előttem szólókhoz.

Nincs olyan hogy "punkos" öltözködés. Egyáltalán nem az öltözködésről és a hajformáról szól a dolog. Amennyiben itt kérdezgeted hogy hogyan nézz ki "punkosan", akkor ez nagyon nem neked való, nem a te világod és ha a barátod miatt is döntöttél így, mert neki ez tetszik akkor méginkább értelmetlen. Csak te is azoknak a táborába csatlakoznál akik elveszik a punk mozgalom értelmét.

Egyébként csak hogy segítsek, a legjellemzőbb külsőség az a taraj. Végtelen számú formában létezik. Csak a kreativitásod és a fantáziád szab határt, mint ahogy sok más dolognak is. Viszont úgy figyeltem meg hogy mostanában legtöbbször a "műpunkok" vágatnak ilyen hajat, akik csak be akarnak tagolódni egy szubkultúrába. "Tartozni akarok valahova, ezért tarajam lesz. Így biztos befogadnak majd és lesznek barátaim". Az ilyenek miatt gondoltam hogy én is megnövesztem oldalt, vagy levágom. Mellesleg a punkoknak sincs mindig ilyen hajuk (egyértelműen), csak ez a legjellemzőbb. Nincs semmi öltözködési "szabály". Az ellentmondás lenne. Ha még mindig nem érted a lényeget és "punkos" kinézetet akarsz akkor oldalt nyírasd le a hajad (de legalább ne fodrásszal...) felül pedig szappanozd föl, menj ki egy fesztiválra, hányasd le a ruhád, tépesd szét a pólód rendőrkutyákkal, veresd szarrá magad és vérezd össze a ruhád, fetrengj mocsokban, nyomj el magadon pár cigit és varrass magadra valami polgárpukkasztó hülyeséget. Garantáltan csöves punknak néznek majd. Egyébként őszintén szólva nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek mikor megláttam a kérdést. Szerintem rossz ajtón kopogtatsz. Ha viszont úgy döntesz hogy tényleg punk szeretnél lenni (ezt a döntés dolgot sem értem. Egy napon felkelsz és azt mondod magadban hogy "Én most punk leszek, mert az menő!"?...) akkor szerintem told ki a segged a jó meleg szobából és tölts pár hetet az utcákon, streetpunk társaságban és ne egy honlapon kérdezgesd hogy mit és hogyan... Akkor talán megtudod hogy milyen is ez. Nem sértésnek szántam, ne érts félre. Tessék, itt egy szám is: https://www.youtube.com/watch?v=b8CasTMBSog

Ha felmerült benned bármi jellegű kérdés akkor nyugodtan írj privát üzenetet. Készségesen segítek, amiben csak tudok.


Egyébként én is punknak vallom magam, üdv.

2015. márc. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!