Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan legyek jó punk énekes?...

Hogyan legyek jó punk énekes? További lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne pontosabban, hogy mi kell ahhoz, hogy az ember jó punk, punk-rock, metál bandákban énekeljen, és persze jó is legyen benne? Annyi, hogy "jó hang" meg ilyenek kíméljenek... Valami konkrétabb megfogalmazást szeretnék összeszedni, ha ez lehetséges :D előre is köszi a válaszokat :D

2012. aug. 20. 03:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1. Ismerned és szeretned kell hozzá az ilyen zenét.

Ha ismernéd, nem kérdeznél ilyet, mert tudnád, hogy mi kell hozzá.

Szerinted mégis mit lehet írni?

2012. aug. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hasonló kérdések kavarognak bennem is, csak én meg bandát akarok, rocker vagyok, gitáros lennék, csak nem tudom hogy kezdjem el. :/ 18/L
2012. aug. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szerintem meg mindkettőtöknek kéne egy jó, befolyásos ismerős, aki segít bevinni titeket...(kérdezőnek meg az egyik válaszadónak szólt)
2012. aug. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az hogy legyen egy saját hangzásod. Hogy ha valaki egyszer hall, utána felismerje a hangod. Kicsit hülyén hangzik, de remélem érted.

Lásd: ha valaki egyszer hall Rammsteint, akkor ha legközelebb hallja megint, nem tudja összetéveszteni semmi mással.

Mi kell még ahhoz hogy jó legyen benne? Ne legyen hamis, a hangja legyen összhangban a mondanivalóval, a stílussal, tudjon sokáig énekelni kifulladás nélkül. Tudjon hangulatot teremteni, mind a hangjával, mind a kisugárzásával.

DE. Ha azért akarsz elkezdeni zenélni hogy 'jóbandákbanakarokénekelni', akkor jobb ha hagyod. Ha ismered a zenét, ha szereted, akkor tudnod kéne hogy mi kell hozzá, és nem itt kérdezgetnéd.

2012. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát jó, először is szeretném megköszönni az eddigi válaszokat, bár elhihetitek ismerem a stílust... A második válaszolóval szeretném megkérdezni, h eddig hogy alakulnak és esetleg össze tudnánk-e hozni valamit. És nagyon igaz amit a 3. Írt, de sajnos senkit sem ismerek ilyen körökben... A 4. Is sokat segített, viszont sztem nem nagyon értettétek meg a kérdést... Bár a 4. Tényleg eltalálta az elején a lényeget :D mert ismerem a punkot, csak éppen nem tudom megfogalmazni mitől is lesz jó, mert én mondhatom a saját szubjektív véleményem, de lehet, h egyedül vagyok vele... Ezért kéne egy általánosabb összefoglalás, esetleg segítség abban, h hol tudják elmagyarázni vagy valami... Mert pl én azt sem értem, h az ilyen megasztáros meg hasonló nyertesek mitől olyan jó énekesek... Szerintem egyáltalán nem különlegesek... Szóval remélem értitek :D
2012. aug. 20. 18:10
 6/17 anonim válasza:
Szia, írtam privit, 2. voltam.
2012. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Oh hogy a Megasztárosok. :D Azok azért sikeresek mert egy kommersz csatornánál popszámokat énekelnek csinin felöltözve, agyonreklámozva, és a médiában megpróbálnak minden hülye hírhez egy egy ilyen cukorfalatot mellékelni, meg jó ha van egy szaftos kis előéletük, lehet csámcsogni. Szóval ne rájuk akarjunk hasonlítani xD
2012. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Isten ments :D már elő van készítve a puska, h ha netán olyan lennék le szabad lőni :D nem csak azt is példának hoztam fel, mert mondják egyesek, h milyen jók...
2012. aug. 21. 13:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes :D
2012. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ismerem eléggé a popszakmát és undorodom is tőle nagyon... Csak az is egy példa volt, h elvileg valamiben mások a nyertesek... Én is hasonló másságot keresek a jó, keményebb stílusok éneklői, és a rosszabbak közt... :D
2012. aug. 21. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!