Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék egyszerre...

Hogyan lehetnék egyszerre elegáns és rocker stílusú az öltözködésben? 18/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. A kettő együtt nem fér össze.
2015. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pulóver fekete vagy kék farmer és fekete cipő/bakancs.
2015. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a két stílust nem is annyira nehéz vegyíteni. Meríthetsz ötletet pl. a gothok ruhatárából. Nem az egészen extrémekre gondolok, de pl. vannak igen nőies felsők, vagy ruhák.


Sztem a "standard" rocker dolgokat sem kell feltétlenül hanyagolni, csak minimalizálni, és mellé sokkal elegánsabb letisztultabb ruhadarabokat felvenni.

Tehát pl. szegecsek, acélbetétes bakancs.

Pl. itt van pár szett bakanccsal amik sztem egész elegánsak is egyben.

[link]

[link]

[link]


Amit sztem hanyagolj az az együtteses pólók, kapucnis pulcsik, szakadt harisnyák, skótmintás cuccok... meg a fekete Converse / sport cipő...


Amit viszont kifejezetten ajánlanék azok a bőr cuccok, kifejezetten rockeres, lehet belőle nagyon elegáns szettet kihozni és most épp nagy divat is.

Főleg bőrszoknyára, nacira, latex leggingsre gondolok.


[link]


[link]


[link]

[link]

[link]

[link]


Persze megfelelően kombinálva egy bőr ruci vagy egy csipkés egyberuha is lehet nagyon elegáns.


Ez a szett meg sztem nagyon szuper, lehet egy kicsit extravagánsabb fűzővel:

[link]


Asszem elég sokat linkelgettem :DD de sztem rengeteg lehetőség van...

2015. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Végül is kinek mi az elegáns.

Szerintem előző amiket te linkeltél azok közül egyik se elegáns, sőt egy némelyik kifejezetten prosztó öltözet.

2015. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, máris sokat segítettetek :)
2015. febr. 10. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

4: ha ezek szted prosztók akkor linkelj olyat ami szted elegáns :D


nyilván nem tudhatom h színházba megy vagy csak munkába egy lazább céghez... esetleg utcára... nagyon nem mind1.

egyébként amiket linkeltem, tény h nem mind elegáns de ötletet akartam csak adni. egyébként sok van köztük, amiket ahol pl. én dolgozom simán be lehetne vállalni, pedig elvárás az elegáns öltözet.

2015. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Mondjuk ez elegáns.



de ez...


[link]


Hát inkább egy útszéli riherongy, mint elegáns...

2015. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

7: amit linkeltél, abban viszont semmi rocker stílus nincs. Fiatalosnak sem mondanám. De tény h elegáns.


Amit én linkeltem, azok közül nem mind a teljes szett, ami elegáns. Én csak ötletet akartam adni. A linkelt képről pl. a gatya az, amit én szívesen kombinálnék valami elegánsabb szettel hogy végül az összhatás elegáns de kicsit vagányabb legyen.

Egyébként is, kiemelted a linkkjeim közül a legkevésbé elegánsat. De sztem semmi útszéli nincs benne, max egy nagyon konzervatív embernek...

2015. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb, letisztultabb sötét (fekete, bordó, lila, zöld stb.) ruhákkal. Szóval olyanokkal, amiken nincs nagy minta, hülye felirat, nem lógnak, stb...

Valaki írta - és igaza van -, hogy hanyagold a kapucnis pulcsikat és a koncertpólókat. Ezekhez még hozzátenném a túl sok szegecset és a neccharisnyát.

Szép egyszerű fekete ruhákhoz felvehető egy bakancs is (mondjuk inkább Martens félére gondolok, nem a böszme acélbetkósra), de akár egy kis sarkú cipő is, ha még elegánsabb akarsz lenni, akkor egy blézert is felvehetsz.

Szoknyában is gondolkodhatsz.

Ezek szerintem jók:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!