Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki rock zenét hallgat,...

Ha valaki rock zenét hallgat, annak meg kell látszódnia az öltözködésben is?

Figyelt kérdés
Rock znét hallgatok, 14 éves lány vagyok. Nem öltözködök Rockeresen, inkább nőiesen, bár a hangulatomtól is függ.

2014. jan. 9. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Egyáltalán ki mondja meg mi "kell"? Csak akkor öltözködj úgy, ha az a stílus tetszik és magadénak érzed. Elég fiatal vagy még, majd kialakul.
2014. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Öltözz úgy, ahogy tetszik, és hallgass olyan zenét, amilyen tetszik.
2014. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

nem feltétlenül

persze az ember ne menjen koncertre babarózsaszínű ruhában,de amúgy öltözz úgy ahogy jólesik

2014. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is főleg rockot meg metált hallgatok, és oké, hogy "alterntívan" öltözök, de én is inkább nőiesen. Sokat hordok ruhát, de bakanccsal, sokan dícsérték meg a stílusom. Régen az a tipikus fiú-bandáspólós rocker voltam, de mára kialakult az egyéniségem és rájöttem, hgy nagyon szeretek szoknyában járni :) Ettől a zenei ízlésem nem változott meg, és koncertre se megyek el miniszoknyában :D
2014. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :)
2014. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Semmi sincs előírva, a rockerség nem divat, hanem életstílus ;)

20/F

2014. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát az én öltözködésemről meg nem mondod, hogy milyen zenét hallgatok, koncertekre is olyan ruhában megyek, amilyen éppen megtetszik aznap, ha miniszoknya, akkor miniszoknya. Kinőttem már abból, hogy mindenáron mutatni akarjak a külvilágnak valamit, 14-15 évesen számomra borzasztó fontos volt :)
2014. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A rockzene szeretete belülről jön, az igazi rocker lélekben az. Én kifejezetten elegánsan, csinosan öltözködöm már így 28 évesen (szoknya, blúzok, magassarkú cipő, harisnyák), mégis amíg élek, imádni fogom a rockot és a rock n" rollt :))


28 N

2014. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) 5. válaszoló, én is így vagyok vele :) Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2014. jan. 18. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!