Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem, miért néznek meg...

Nem értem, miért néznek meg és nevetnek ki sztrech leggingsbe?

Figyelt kérdés
Zoliman vagyok, tehát pasi gyakran tapasztalom, hogy ha meglátnak akkor furcsállják, nevetnek, van aki rohan a barátjához újságolni, tagnap pl lefotózott hátulról egy csaj, miért kell ezt ilyen komolyan venni? főleg a fiatal korosztály csinálja, én nagyon gyerekes hozzáállásnak találom, megértem, hogy szexin tud állni egy jó összhatású nőn, de amúgy pedig egy nagyon alap naci, nem hivalkodásból hordom, hanem mert jónak tartom.

2015. márc. 6. 11:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az nem gáz, hogy nem ismerik a divatot vagy, hogy ez a fajta nadrág féle [link] máshol hordják mint férfi meggings, nálunk is sokan írtak már cikket, hogy trend, divat lehetne, a férfiakon a leggings féle sztrech nadrág, akkor miért furcsállják és döbbennek le? De érdekes többeket abszolút nem izgassa, nem verik nagy dobra.
2015. márc. 6. 16:06
 12/19 A kérdező kommentje:
+ Én tényleg főleg trendből hordom, kellett valami újítás az öltözékemben, nem vagyok divatbzi, de tényleg untam már a farmer,melegítőalsó átlag férfi nadrágot, a legtöbben így járnak, szerintem ez már "untrendi", persze nem naponta járok ebbe, de hetente 3-4 nap és így nem egyoldalú unalmas.
2015. márc. 6. 16:41
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Úh kicsit már kezdesz langyulni.
2015. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 [link]
2015. márc. 6. 22:02
 15/19 anonim ***** válasza:
7%
Mert pasiknál nem bevett ez a dolog, főleg ha bőrhatású, akkor pláne kirívóan hat még nőkön is, nemhogy rajtad, de ha crossdresser vagy, gondolom ez is a célod, hogy feltűnő és meghökkentőnek látszódj.
2015. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#10 Nekem tetszik és jónak tartom, ahogy te amit hordasz, nem azt nézem, hogy ki bámul, de akarva, akaratlanul észreveszem ha nevetnek vagy mutogatnak, hogy nézd azt a pasit. Nem azért hordom, hogy feltűnést keltsek, nem tehetek róla, hogy furcsállják egyesek, igaz kérdeztem már erről, hogy unisex e vagy miért nem hordja más pasi is ha tetszik neki, de bámulással kapcsolatba nem kérdezősködtem.
2015. márc. 8. 13:20
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Te a vagy a szegedi pics@ember ugye?
2015. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szegedi.
2015. márc. 8. 16:50
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem ilyen női sztreccs leggingset hordok ami textil, pamutos hanem ami fényes latex.
2015. ápr. 17. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!