Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem, miért néznek meg...

Nem értem, miért néznek meg és nevetnek ki sztrech leggingsbe?

Figyelt kérdés
Zoliman vagyok, tehát pasi gyakran tapasztalom, hogy ha meglátnak akkor furcsállják, nevetnek, van aki rohan a barátjához újságolni, tagnap pl lefotózott hátulról egy csaj, miért kell ezt ilyen komolyan venni? főleg a fiatal korosztály csinálja, én nagyon gyerekes hozzáállásnak találom, megértem, hogy szexin tud állni egy jó összhatású nőn, de amúgy pedig egy nagyon alap naci, nem hivalkodásból hordom, hanem mert jónak tartom.

2015. márc. 6. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Mit szoktál fölé venni? Egy pasi egy feszülős leggingsben szerintem furcsán hat.
2015. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
19%
Legalább rózsaszín?
2015. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez kamu kérdés. Zoliman névvel van fent, itt meg nincs név. Egyébként is rajta nem feszül a leggings.
2015. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Végre, már hiányzott a napi pasi leggingses kérdés!
2015. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pulcsit, ami hosszabb, fekete, passzost hordok, de vettem farmer hatásút, abba is megnéznek passzos az is, nem kamuzok, csak nem tudom miért olyan nagy dolog, hogy fekete sztrech nadrágba járok, úgy csinálnak, mint ha szoknyába lennék, ilyen nacit sok pasi hord igaz sportoláshoz vagy tv-s vetélkedőkbe mint a viasat 6-on megy. Nem kellene ezen röhögni, furcsállni, meg főleg lefotózni.
2015. márc. 6. 12:30
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Jól van Zolika nem kell minden nap megkerdezni! Tudjuk hogy a bőrbe is megnéznek mindig, tedd túl magad rajta, ha ezT akarod akk nemfoglalkozz másokkal.
2015. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Minden nap kiírod a hülyeségeidet?

Amúgy meg nem mindegy?????? Úgyis hordod, pedig 1000szer le lett írva hogy röhejes :D

2015. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát épp ezt kérdezem, hogy miért kell megbámulni? Nem volt ezzel kapcsolatba még kérdésem, a bámulással és a szenzációval kapcsolatban. Szerintem azért néznek, mert nem látnak mást ilyenbe, esetleg skinny farmerba és ezért. De nevetni és hülyének nézni mégis elég nagy bunkóság.
2015. márc. 6. 13:07
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Nevezheted bunkóságnak... de nagyobb gáz hogy felveszel ilyet pasi létedre.... veled van a baj nem azokkal akik kiröhögnek.
2015. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Miért kell ezt minden héten megkérdezni, csak máshogy fogalmazva???

Te komolyan arra figyelsz az utcán, hogy megbámulnak-e? Én egy goth csaj vagyok, általában bakancs-tüllös/fodros/csipkés/rakott térd fölé érő szoknyában és rendes bőrdzsekiben mászkálok, tetőtől talpig feketében és rohandtul nem szoktam figyelni, hogy megnéznek-e, mert nem érdekel. Ha megnéznek, megnéznek, ha nem, nem. Nem azért öltözök így, hogy polgárt pukkasszak, hanem mert nekem ez tetszik.

Ha neked tetszik a sztreccsgatya, akkor hordd! Az utcán meg ne azt nézd, hogy megnéznek-e.

2015. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!