Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen trikot hordani. Ez...

15 évesen trikot hordani. Ez azért nemgáz már egy kicsit?

Figyelt kérdés
Osztálytársam anyja nagyon maradi. A nagymamája ruháját szokta felvenni a csaj, és tesiórákon látom hogy még trikot hord :|:O Nem itélem el az ilyeneket meg semmi, csak furcsállom hogy a mai világban vannak ilyenek. Ti mit gondoltok?
2010. febr. 12. 15:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

"15 évesen trikot hordani. Ez azért nemgáz már egy kicsit?" ott az a szócska, hogy gáz. úgyhogy ne másokat olts.

ezt nem is értem. már miért lenne gáz? ez a mai világ...

2010. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ok. Kössz a válaszokat!
2010. febr. 12. 17:37
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha neki jó, akkor nekem is...különben ha hideg van, akkor én is felveszek, persze mintásat, stb...nem akarok fázni, mert amúgy is beteges vagyok.
2010. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
én sima egyszerü toppokat veszek a póló alá ami nyárról maradt:D
2010. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
szerintem egyáltalán nem ciki az lessz ciki amikor bekerül valaki a koházba hogy kivegyék a veséjét mert egész télen kint volt a dereka
2010. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
kedves Kérdező! és szerinted az "nem gáz", hogy te tizenöt évesen egy háromsoros szöveget nem tudsz hiba nélkül leírni? Elárulom, hogy az... egyébként meg mi közöd hozzá, hogy más mit hord? szánalom, hogy képes vagy ide kiírni egy ilyen kérdést...
2010. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
el lehet menni a p_icsába aki nem a kérdésre válaszol!!
2010. febr. 13. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!