Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen trikot hordani. Ez...

15 évesen trikot hordani. Ez azért nemgáz már egy kicsit?

Figyelt kérdés
Osztálytársam anyja nagyon maradi. A nagymamája ruháját szokta felvenni a csaj, és tesiórákon látom hogy még trikot hord :|:O Nem itélem el az ilyeneket meg semmi, csak furcsállom hogy a mai világban vannak ilyenek. Ti mit gondoltok?
2010. febr. 12. 15:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon hideg van, én bizony felveszem a trikót! Pedig lassan a 26-ot taposom. :) A ruha, pulcsi alatt úgyse látszik.

Fehér blúz alá is felveszem, mert nem szeretem, hogy annyira átlátszik benne a melltartóm. Azt meg nem akarom mutogatni a kollégáimnak. Szerencsére ma már vannak igényes, kényelmes, szép és pamut darabok. :)

Sajnálom szegény kislányt, tudom, milyen borzasztó, amikor rád kényszerítenek valami ósdi ruhát, hogy hordd, jó az még...

2010. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

nemértem mi a baj a trikóval?

én 17 évesen simán felveszem ilyen hideben, sőt még harisnyát is a hrisnya fölé meg kb 3db zoknit,amikor meg tesi óra van és levetkőzök úgy nézek ki mint egy csöves,de mi ezen szoktunk szórakozni a lányokkal,mert ők is ugyanígy felveszik.Sztem semmi kivetnivaló nincs ebben ,én nem akarok megfagyni csak azért mert..ez ,,ciki" miért lenne? Amúgy alapból stílusosan öltözködöm,és mindenki csak dícséri.Az meg h mivan a ruha alatt ne érdekeljen senkit mínusz 20 fokban..:D

2010. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

hidegben én is hordok trikót - persze melltartót is. Ciki vagy nem ciki,de semmi kedvem megfázni, veseproblémákra sem vágyom. pulcsi alatt meg úgyse látszik.

21/L

2010. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

jah és az öregasszonyos öltözködésre meg annyit, h nézzétek meg a franci divatot! a régi ruhák mind visszaköszönnek...pl:lásd az eddig csak mamákon látott ortopédcipőt! milyen sikkes és kényelmes!

Ha lenne nagyanyámtól örökölt cuccom biztos vennék fel belőle!

2010. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Jólvan, nemhiszem hogy ő a hideg miatt veszi fel.
2010. febr. 12. 16:29
 16/27 A kérdező kommentje:
16:17 ki beszélt arrol h gáz?? -.-" értelmes válaszokat.kösz
2010. febr. 12. 16:30
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy osztálytársam aki csak trikót hordott.Persze,alig volt melle,szóval a melltartó felesleges lett volna,de azért topp még mindig jobb.Sokan cikizték szegényt.Alapvetően más volt,mint mi.Nem csak az öltözködése,de a viselkedése is.Ezért sokan közösítették ki.


Nekem nincsenek trikóim,de bizony,amikor -15fokok voltak vettem egy ujjatlan a felső alá!Nem akarok beteg lenni:)

15/L

2010. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
már a trikó is gáz?O_O
2010. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
-.-" mostbasszus...Vannak itt értelmes emberek látom.... az alébb irtam h ki mondta h gááz????? OMG. ENNYI ÉSSZEL SZABADLÁBON. HA NEM TUDSZ ÉRTELMESEN HOZZÁSZÓLNI KÉRLEK NE TEDD!! kÖSSZ
2010. febr. 12. 16:54
 20/27 A kérdező kommentje:
bocs elöbb
2010. febr. 12. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!