Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen trikot hordani. Ez...

15 évesen trikot hordani. Ez azért nemgáz már egy kicsit?

Figyelt kérdés
Osztálytársam anyja nagyon maradi. A nagymamája ruháját szokta felvenni a csaj, és tesiórákon látom hogy még trikot hord :|:O Nem itélem el az ilyeneket meg semmi, csak furcsállom hogy a mai világban vannak ilyenek. Ti mit gondoltok?
2010. febr. 12. 15:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
ismerős , bár nálunk a trikó már nincs az osztályban de egyik csaj olyan ruhákat hord ...mint Harper XD a waverlyból , máshoz már nem tom hasonlítani xd
2010. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%
Asszem én szóhoz sem jutok...pedig 24 vagyok,de én 12 évesen hajítottam el a trikót,helyette sportmelltartók,meg aztán rendes..hát,hogy manapság van ilyen,ez nagyon meglepő...de mindegy,elvégre ő dolga,mit vesz fel szivesen..
2010. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 maundrel ***** válasza:
100%
azt hogy ne foglalkozz vele. lehet h így érzi jól magát, vagy ennyire telik.
2010. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy ilyen csaj és ez már a gimiben volt, tehát kb 16 éves volt. Tisztára úgy nézett ki, mint egy vénasszony. Nála nagyon erős volt a családi ráhatás, az anyukája mondta meg, hogy mit vegyen fel, az anyukájának meg a nagymama tanácsolta a dolgokat.
2010. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jo nemfogalkozok vele. Meg nem is vagyok az olyan tipus hogy most ezért kibeszélem v kiközösítem meg ilyenek. Mert amugy meg értelmes. Csakhát most értitek, meglepödtem:D Valószinüleg azért is mert a volt oszt.társamnak már 12 évesen akkora melle volt h csakna.Dehát az már megint egy más tészta. Ő is megérne egy kérdést!:D:D
2010. febr. 12. 16:03
 6/27 A kérdező kommentje:
16:00 Sztem itt is ilyemi van. Meg sztem a pénz is befolyásoló. 2gyerek, elvált szülők, anyuka neveli öket és most veszitette el az állását. Ugyhogy az ő helyükbe se lennék most! :S
2010. febr. 12. 16:04
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány, sajnálom, hogy olyan ruhákat kell hordania, amit más mond neki. Tesire meg tényleg sportmelltartó kéne már ennyi évesen...

De megsúgom 20 éves vagyok és a nagyon-nagy hidegben én is felveszem a trikót, de ezt persze természetesen senki sem látja és ha kérdeznék tagadnám. :D

2010. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. febr. 12. 16:14
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem vannak ennél sokkal de sokkal gázabb dolgok is a világban..

Másrészről meg nem tök mindegy, ki mit hord? Nem attól lesz normális/jófej, stb.

Én is gáz vagyok nagyon, kb. 15 éves koromig nem hordtam se melltartót, se mást, mert nem voltak égbekiáltó dudáim. Valamint én a trikót nyáron önmagában szoktam hordani, rendesen, utcára, hú de ciki! Sőt, van, hogy kettőt veszek fel, az egyiket átfestem, és jól néz ki a kettó kombinációja. Tök gáz, nem?

2010. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

szegény. mondjuk ha hideg van a melltartóra én is ráveszek egy trikót, mert nem akarok felfázni

13/L

2010. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!