Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj ha mindenki úgy...

Miért baj ha mindenki úgy öltözködik ahogy akar?

Figyelt kérdés

Állandóan kiírják pl hogy milyen gáz a bőr leggings, mekkora krvák akik hordják, milyen ronda a trapéznadrág, a platformos bakancs stb.

Miért kell ennyit foglalkozni mások öltözködésével? Miért nem mindegy mit hord a másik?



2015. febr. 13. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%

mert szeretnek beleszólni

meg minden rossz, ami kicsit is eltér az átlagtól?

2015. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Én aszt várom hogy nyugotan végig menyek a utcán be szolás nélkűl amide én akarok .
2015. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Ezt én is szeretném tudni. Múltkor még az is baj volt, ha valaki melegítőben megy a boltba. Nem mindegy? És valaki azt válaszolta, hogy "Tiszteljük meg a másikat, hogy normálisan nézünk ki." Kérdem én, hogy a melegítő nem elég normális? Ruha és kész, legalább nem meztelen az illető :D

Akkor ezek az emberek lenézik a szerencsétlen melóst is, aki az ebédszünetében be merészel menni a kisboltba úgy, hogy a festékfoltos munkáscipő és szintén festékfoltos melósnadrág van rajta és kaját merészel venni magának?

Szerintem inkább azzal kéne megtisztelni a másikat, hogy normálisan viselkedünk vele: nem stíröljük, nem lökdössük a kasszánál, nem röhögjük ki a hajszíne miatt, stb. stb.

2015. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%

3: Azért ne keverjük a szezont a fazonnal.

Ha a melós ugrik le a boltba, _melós_ ruhában, nyilván azt gondolom, hogy ő egy melós.

Ha viszont anyuci aki egész nap otthon a s . ggét mereszti, délben felkel úgy dönt ideje leugrani kenyérért a boltba, és lemegy tornacsukában meg melegítőben, azt fogom gondolni: nini valaki futni indult a Margitszigetre, és vesz hozzá kenyeret meg parizert. (De minek?) De igazából ezzel, önmagában sincs semmi gond. Hisz a kisboltba bármikor betévedhet bárki.

A baj akkor kezdődik, ha a melós melós ruhában ül be moziba, sétálgat a városban, vagy shoppingolni megy. Ilyet még sose láttam. Nyilván nincs olyan melós a világon aki a melósruhát nem veszi le amint csak lehet. Ellenben, edzőruhában meg edzőcipőben császkáló lányokkal gyakorlatilag minden hely tele van.

Ha fiúként felvennék ilyesmit, azt kapnám h egy ápolatlan kocka vagyok mackónaciban, most akkor a lányokkal miért tennénk kivételt?

2015. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#4: Ismerek pasit, aki rendszeresen melegítőben mászkál, nincs vele baj :)

De ezt a "sétálgat a városban"-t sosem értettem. Mi számít sétálgatásnak? Honnan lehet bárkiről is megállapítani, hogy csak úgy sétálgat? Lehet, hogy csak gyalog megy haza, nem?

Maragjunk a melegítőruhás példánál.

Vagy ha valaki kirándulni volt és épp haza tart, akkor sem magassarkúban meg csőnadrágban lesz, hanem kényelmes, laza szabadidőruhában, edzőcipővel vagy túrabakanccsal. És ha hazafelé ebben az összeállításban bemegy az egyik pláta DM-ébe, mert elfogyott a tusfürdője?

Na meg ott vannak azok az emberek, akiknek mondjuk nincs pénze új cipőre, új ruhára, hordják, ami van. Ha az egy szakadt edzőcipő, akkor azt hodják.

2015. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmegyek bevásárolni este melegítőben és (most figyelj!) airmaxben. Basszus, egész nap elegánsban nyomom, sokszor végig tűsarkúban, had menjek már el a spárba vagy a tescoba full Nikeban, anélkül, hogy valami magát túl nagyra értékelő tinilány véleményt mondana! :D
2015. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

na látjátok, máris jön a paraszt hozzászólás...

ha neked nem tetszenek a melegítős emberek, akkor ne foglalkozz vele. miért kell leszólni és belemagyarázni?

2015. febr. 13. 21:08
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

ha neked nem tetszenek a beszólogatós emberek, ne foglalkozz velük. mit kell mindig osztani az észt?

foglalkozz a magad dolgával.

ez a baj a nagy liberális szabadelvűekkel, hogy ahogy valaki nem azt vallja mint ők, átmennek támadó pitbullba... véleményszabadság van nem? sztem aki a Váci utcában melegítőben meg tornacsukában császkál az trampli. de nem fogom bántani emiatt, de ha kérdezi, megmondom mi a véleményem róla. ez mióta baj? ha valakinek nincs önítélkezése vagy minimális ízlése, igényessége, akkor segíteni kell rajta. az ember nem azért szocializálódott hogy mindenki a kis saját barlangjában a saját törvényei szerint éljen. ha itt tartanánk még mindig meztelenül mászkálnánk az utcán.

2015. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

épp ez az, hogy én nem osztom az észt. :D

nem mondom meg hogy mit lehet és mit nem hordani, és ki ilyen meg olyan igénytelen meg trampli.

és természetes hogyha foglalkoztat, pont az ilyenek miatt mint te.

itt te vagy a probléma. én nem állítottam azt, hogy mindenkinek az tetsszen ami nekem, azt vallja amit én.

én azt kérdeztem, hogy miért kell ezen az oldalon is kérés nélkül kritizálni a másik ízlését.

lépj túl a váci utcán és a melegítőn. főleg hogy ez egyébként sem túl gyakori, nemúgy mint azok amiket a kérdésemben leírtam példának.

2015. febr. 14. 00:21
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért meztelenül mászkálni, vagy valami minőségi (!!!!!) melegítőt felvenni nem ugyanaz!
2015. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!