Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha 12 evesen magassarkut...

Baj ha 12 evesen magassarkut hordok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek negativ hozzaszolasokat!!

2015. jan. 19. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Kérdezel valamit és csak a neked tetsző válasz jó? :D Neeeem, dehogy baj, sőőőőt, tök jó, minden kisgyereknek magassarkút kéne hordani. Most jó?

Amúgy igen, baj, mert még fejlődésben vagy, ezért egészségügyi szempontból nem előnyös. Arról nem is beszélve, mennyire ostobán néz ki, maximum te meg a barátnőid tartjátok menőnek. Elég az, ha 1-2 centivel magasabb a sarokrész, de ennél többre nincs szükséged.

(És ha anyukádék nem mondták volna még, sose add meg neten a valódi nevedet nyilvánosan. Pláne, ha a facebookon is minden úgy osztasz meg... elég alap hiba, az ilyen kislányok lesznek aztán csúnya pedofil bácsik, zaklatók és egyéb bűncselekmények áldozatai.)

2015. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

küldd el milyen a magassarkúd!

17L

lehet h nem is vészes :)

bár én csak ünnepségeken hordtam magassarkút ennyi idősen, 2-3cm volt, de nekem csak az kellett h kopogjon :D

2015. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ki beszél itt arról, hogy a nőket szabad-e megerőszakolni?


Egy pedofil nyilván nem fog koraérett gondolkodású gyerekkel kikezdeni, mert felméri a helyzetet, neki IGAZI gyerek kell.


Nem, egy szóval sem említettem, hogy:


1. A nőket meg lehet erőszakolni.

2. Csak a magassarkú cipőket hordó/viselő nőket lehet megerőszakolni.

3. Egyéb.


De mindenki más szerintem értette, hogy mire gondolok...

2015. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hat elkuldenem de nm tudom hogy kell elmondom milyen fekete csak bokaig ero csizma szerintem 4 cm-es sarku kb ennyi.
2015. jan. 20. 18:02
 15/18 anonim ***** válasza:

Csinálj róla fotót, majd töltsd fel ide [link] és linkeld be.


A 4 centi önmagában nem lenne sok, a téli bakancsoknak is 3-4 centis sarka van. Azok nem is számítanak magassarkúnak.


Viszont egy kitten heelt nevetségesnek tartok egy kislányon.

2015. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

na ezeknek az anyja sem normális...

[link]

[link]

2015. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
Neharagudjatok ti hülyék vagytok nem gáz ha felveszel egy magassarkút max 5 cm legyen anál fejebb már qurvás
2015. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hol gyerek ? Én 11 évesen már menstruáltam

Most mit kell leszólni? Nálunk általánosban már k*rválkodtak ennyi évesen...

Azt csinál amit akar ha a szülei vagy a tanárok nem szólnak. Nekik kellene szólni érte

2018. szept. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!