Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen ruha 13...

Szerintetek egy ilyen ruha 13 évesen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem Megtaláltam a stílusom. Nagyon tetszenek az ilyen ruhák egy alacsonyamm sarkú cipóvel és egy boleróval. Szerintetek nem túl sok? Nen túl korai így öltözni? Hogy tudnák enyhíteni még rajta???


[link]


2015. jan. 17. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
9. ne foglalkoz mit mondanak, igenyesek mar egeszen pici koruktól igy öltöztetik a lányukat. Ruha+harisnya+ballerina cipő+kabát...Nagyon szép, elegáns, és lányos ez a stílus. Nem pedig farmerba és poloba.
2015. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11, nyilcan igenytelen attol valaki, ha nadragba es poloba jar... -_-"
2015. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) szerintem tud lenni a nadrág póló kombináció is jo de nekem ott is az elegansak tetszenek de inkább az egybeeuhár :DD
2015. jan. 18. 21:58
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem attó leszel elegáns, hogy télen-nyáron egyberuhában jársz... Az ilyen ruhák önmagukban kevesek, mint mackósajtban a brummogás, és hát elég röhejesen is néznél úgy ki...


Tessék, itt egy 14 éves lány divatblogja, na tőle vehetnél "elegancia leckéket": [link]

2015. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Röhejes.
2015. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ok :) én már elköteleztem magam, elkeztedm hízókurára járni mert az orvos is javasolta, a tartásomon is dolgozok de az nehéz lesz mert mikor megszülettem eltörték a vállam és későn gipszelték be és eldeformálódott :( Köszönöm a véleményeket :)
2015. febr. 1. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!