Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nok! 1 magassarkut...

Csajok, nok! 1 magassarkut vennetek vagy 3 konyvet?

Figyelt kérdés

10.000Ft-rol lenne szo. Kineztem magamnak egy magassarku cipot, amit evek ota nezek, de sehol nem talaltam. Azt gondoltam, hogy megvennem, viszont augusztusra vennem meg lagzira, elotte nem hiszem, hogy felvennem.

Vagy veszek 3 regenyt, amit hobbibol elolvasok.

21L


2015. jan. 1. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a cipőt!

én is nagyon bajban vagyok a cipők vásárlásával, úgyhogy ha végre találok olyat, ami tetszik és árba is jó, akkor megvenném azonnal

ráadásul előttem már írták, hogy több lehetőség van arra, hogy azokat a könyveket elolvasd (ebook, könyvtár).

vagy ha lesz szülinapod, névnapod, vagy húsvét, vagy akármilyen ünnep, akkor tehetsz utalásokat rokonaidnak hogy mivel lepjenek meg

2015. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Könyveket. Ha amúgy is csak augusztusra kell, addig még bőven van időd összegyűjteni rá a pénzt.
2015. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

cipőt-régóta keresed,és az elfogy augusztusra

könyv-augusztusban is lesz,és max nem 3 könyvet veszel egyszerre,hanem egyenként veszed meg

:)

2015. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!