Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nok! 1 magassarkut...

Csajok, nok! 1 magassarkut vennetek vagy 3 konyvet?

Figyelt kérdés

10.000Ft-rol lenne szo. Kineztem magamnak egy magassarku cipot, amit evek ota nezek, de sehol nem talaltam. Azt gondoltam, hogy megvennem, viszont augusztusra vennem meg lagzira, elotte nem hiszem, hogy felvennem.

Vagy veszek 3 regenyt, amit hobbibol elolvasok.

21L


2015. jan. 1. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A cipőt venném, mivel írod, hogy évek óta keresel ilyet, de nem találtál. A könyveket bármikor megveheted.
2015. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
3 könyvet! Én sokkal jobban szeretek olvasni, a cipőt tudnám nélkülözni, főleg, ha csak augusztusra kell. Addig még összegyűlhet rá a pénz.
2015. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
normál esetben azt mondanám, hogy inkább könyvet vegyél. viszont ha tényleg tetszik a cipő, akkor inkább azt vedd meg. könyvet még bármikor tudsz venni.
2015. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vedd a cipőt, ha ilyen régóta akarod, a könyveket ki tudod kölcsönözni könyvtárból is.
2015. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a cipőt venném mert azt eleve régóta keresed, régóta szeretnél egy ilyet illetve ezzel nem nagyon lehet várni mert elhordják a méretet stb., de könyvet bármikor vehetsz vagy kikölcsönözheted a könyvtárból vagy letöltheted pdf-ben.
2015. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Magassarkú. :)
2015. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Könyveknek több értelme van, mint egy cipőnek amit alig hordanál.
2015. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan nehezen találok magamnak cipőt, így az a cipő, amire évek óta ácsingózok, ki is tudnám használni, jó is a lábamra és a minősége is megfelelő és még lehet is kapni, nemhogy üti, hanem agyonveri az átlag könyveket (a beszerezhetetlen, out of print sorozattól, amiért évek óta fáj a szívem, most tekintsünk el).

A kérdés az, hogy mennyire tudnád kihasználni ezt a cipőt. Mert abból, hogy augusztusban felvennéd 1x nem az jött le, viszont, ha évek óta szemezel vele, akkor csak van elképzelésed, hogy hogy tudod aktívan beépíteni az öltözködésedbe, nem?

2015. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább a magassarkút, ha hordanék.

Amúgy rengeteget olvasok, de ebookokat, így könyvet ezért nem vennék. Ebook korszakom előtt meg könyvtárból kölcsönöztem.

2015. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egyiket se. :D Könyveket általában könyvtárból szerzek vagy letöltöm ebookra, szóval ha nincs épp felesleges pénzem rá, akkor nem veszem meg, hiába szeretem a könyvet, luxus lett sajnos.

De ha augusztusig nem igen tudnám felvenni a cipőt, akkor gondolom utána se lenne napi használatban. Így sajnálnék rá ennyi pénzt, de ha gyakran bevethető cipőről lenne szó, nem gondolkodnék. De ha tényleg jó cipő meg évek óta keresed, akkor vedd meg.

2015. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!