Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen testalkathoz áll jól...

Milyen testalkathoz áll jól az ilyen szoknya és honnan tudok ilyet szerezni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 23. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát szerintem inkább a vékonyabb testalkatra max picit molettebb lányoknak áll jól.Tally weijl,H&M vagy valami ehhez hasonló üzletben nézd meg:)
2014. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. dec. 23. 00:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Vékony vagy átlagos testalkatra. NEM a picit ducibb lányok ellen szólok, csak ez a szoknya abszolút előnytelen nekik, szélesíti a csípőt nagy popsit csinál, és nem fed ott ahol kellene(comb). Az sem árt ha valaki elég magas hozzá mert lapos cipővel kicsit összenyomja optikailag az embert

H&M, Zara? De e-bayen biztos találsz negyedannyiért :) Szép estét

2014. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akinek csak a combja egy kicsit vastagabb, nőiesebb azon szerintem jól áll. aki mindenhol duci, azon nem és azon sem, aki nagyon piszkafa és semmi feneke, se combja.
2014. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébként a tallyban lehet ilyeneket venni. vagy ha nem ragaszkodsz a márkához, akkor ebay, kínai.
2014. dec. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan alkathoz ami a képen van :)
2014. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pimkieben van műbőr. És Tally Weijlben is kapható.

Az alkatra válasz: nézd meg a képen lévőket. Vékony

formás alakon mutat. Dagik és csontvékonyaknak felejtős.

2014. dec. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Azt látom, hogy a képen látható lányoknak nagyon jól áll, csak láttam már nem ilyen vékonyon lányokon is, és szerintem nekik is jó volt. :)

2014. dec. 23. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!