Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Maxi szoknya edző cipőval 160...

Maxi szoknya edző cipőval 160 centis lányon gáz?

Figyelt kérdés
Elore is koszi a valaszokat!

#szoknya #edzo cipo
2014. dec. 18. 23:37
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi: *cipovel
2014. dec. 18. 23:39
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen. De szerintem eleve gáz a szoknya edzőcipővel, maxi szoknyával meg még rosszabb.
2014. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van az előttem szólónak: szoknya edzőcipővel? Neeee! Még a farmer miniszoknya mutat is valahogy egy tornacsukával vagy a skater szoknya egy Vans fazonnal, de edzőcipővel?

Alacsony lányoknak egyébként sem ajánlott a maxi szoknya, mert optikailag nagyon összenyomja őket.

2014. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleg bena, plane telen.
2014. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit összenyomná az alakod.. És kérlek, edzőcipőt szoknyával ne. Nem ismerlek, nem mondhatok véleményt vagy tanácsod a stílusodról, de szerintem az végtelenül közönséges. :)
2014. dec. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé!Inkább csizmát vegyél fel!
2014. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

^ Így nem rossz, de ugye tél van.

Egyébként nekem sem tetszik, de hordd úgy, ahogy akarod.

2014. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A maxi szoknya az alacsony lányokat összenyomja. Amúgy én nem igen venném fel sportcipővel, de küldhetnél egy képet mondjuk, mert így látatlanban elég nehéz bármilyen egyértelmű véleményt mondani.
2014. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!